Dead Cells: Powrót do Castlevanii, zwiastun filmu Final Mario | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo Brian zaprasza Kyle’a Hilliarda, aby porozmawiał o nowym DLC Return to Castlevania do hitu roguelite Dead Cells. Obaj rozmawiają o swojej historii z Castlevanią i rozmawiają o swoich ulubionych grach typu crossover wszechczasów. Program rozpoczyna się również reakcją na żywo na finał Film Super Mario Bros przyczepa.

Kyle’a można śledzić na Twitterze: @KyleMHilliard.

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:02:36 — Ostatni zwiastun filmu Super Mario — reakcja na żywo
00:30:42 – Dyskusja o Mario Day: wspomnienia i ulubione gry
00:39:39 – Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Wave 4 Wyświetlenia
00:43:15 – Jimmy Fallon i ekipa filmowa Mario A Cappella Mario Theme
00:45:37 – Ogłoszono Wargroove 2
00:49:35 – Metroid Fusion już na Switchu
00:50:55 – Klub recenzji 10 na 10 od Game Informer
00:54:33 – Solar Ash oceniono na Switcha
00:57:44 – Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon Demo
01:00:21 – Nasze historie z Dead Cells i Castlevanią
01:16:55 – Recenzja DLC Dead Cells: Return to Castlevania
01:38:51 – Ostateczny ranking: crossovery gier
01:52:53 – Klejnot tygodnia w eShopie: Sundered: Eldritch Edition


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysyłając wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnej Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/03/10/dead-cells-return-to-castlevania-final-mario-movie-trailer-all-things-nintendo