DC Fandom nie powróci w tym roku


DC Fandome, wirtualny konwent fanów prezentujący filmy DC, programy telewizyjne i oczywiście gry wideo, nie odbędzie się w tym roku, potwierdza Warner Bros. Discovery.

Pierwszy DC Fandome odbył się w 2020 roku, służąc jako alternatywa na żywo dla osobistych konwencji po pandemii. Zawierała wirtualne panele z celebrytami i filmowcami, które dostarczały nowych ogłoszeń, zwiastunów i wczesnych spojrzeń na wszystko, co związane z mediami DC. Jeśli chodzi o gry wideo, edycje 2020 i 2021 dały nam nowe spojrzenie na Gotham Knights i Suicide Squad: Kill the Justice League.

W oświadczeniu do PopverseWarner Bros. Discovery wyjaśnia tę decyzję, pisząc:

„Wraz z powrotem wydarzeń osobistych Warner Bros. Discovery jest podekscytowany możliwością nawiązania kontaktu z naszymi fanami na żywo na licznych komiksach na całym świecie i nie będzie planować DC FanDome na 2022 rok”.

Anulowanie Fandome jest niefortunnym ciosem w trwającej transformacji wynikającej z kwietniowej fuzji Warner Bros./Discovery. Choć ma zaledwie dwa lata, Fandome odniósł wielki sukces, generując miliony wyświetleń. Zeszłoroczny program został wyróżniony nowymi zwiastunami dla Batman, Czarny Adamoraz Błysk. Niestety, od tego czasu plan filmowy DC został w dużej mierze wywrócony na głowę, ponieważ kilka projektów zostało opóźnionych (Aquaman i Zaginione Królestwo, Shazam! Furia Bogów), w stanie zawieszenia (Błysk) lub anulowane (Dziewczyna nietoperz).

Chociaż nie zobaczymy ich podczas wielkiego wydarzenia w DC, Gotham Knights rozpoczyna się 21 października, a Suicide Squad: Kill the Justice League pojawia się w 2023 roku.

[Source: Popverse]Źródło : https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2022/09/02/dc-fandome-will-not-return-this-year