Data premiery XDefiant: wkrótce, z możliwym opóźnieniem

Odkryj wyłącznie szczegóły przyszłej premiery gry XDefiant firmy Ubisoft! W niedawnym poście na blogu producent wykonawczy Mark Rubin zagląda za kulisy procesu wydawania gry i dzieli się więcej na temat tego, gdzie obecnie znajduje się XDefiant na tym kluczowym etapie.

Proces składania

Mark Rubin szczegółowo wyjaśnia proces przesyłania danych niezbędny do uzyskania zatwierdzenia od platform do gier, takich jak PlayStation czy Xbox. Zaznacza, że ​​„czasami całkowita przejrzystość jest jak picie z węża strażackiego, więc mam nadzieję, że jesteś spragniony!” »

Gdzie jest XDefiant?

XDefiant został już zgłoszony po raz pierwszy pod koniec lipca, ale nie przeszedł wstępnych testów zgodności. Ubisoft przygotowuje się obecnie do ponownego przesłania gry, z dwoma możliwymi rezultatami. Jeśli gra przebiegnie bez problemów, XDefiant mógłby być dostępny już w połowie września. Możliwe jest jednak również, że gra zostanie zatwierdzona warunkowo, co oznacza, że ​​będzie musiała zostać dołączona łatka naprawiająca wszelkie utrzymujące się problemy. W takim przypadku premiera gry zostałaby przesunięta na początek lub połowę października.

Inne, ale szybkie podejście

W przeciwieństwie do większości gier, które zapewniają pewną swobodę w tym procesie, zespół programistów XDefiant zdecydował się działać szybciej, unikając dodatkowych opóźnień. Mark Rubin wyjaśnia: „Jak w przypadku wielu rzeczy w tej grze, nie obraliśmy zwykłej trasy. Jeśli więc chodzi o datę premiery, odpowiedź brzmi „tak szybko, jak to możliwe”. Będziemy Państwa na bieżąco informować, gdy tylko otrzymamy nowe informacje. »

O XDefiancie

XDefiant to darmowa strzelanka firmy Ubisoft, która łączy kilka istniejących serii gier w frakcje. Gra ta jest często porównywana do Call of Duty, a Mark Rubin, producent wykonawczy, znany jest z pracy nad tą słynną marką. XDefiant będzie dostępny na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4.

Źródło: www.gamespot.com