Premiera Layers of Fear na PC i konsole nowej generacji – 15 czerwca

Bloober Team i Anshar Studio ogłaszają datę premiery Layers of Fear na PC i konsole nowej generacji

Layers of Fear, jeden z najbardziej oszałamiających horrorów tej generacji, zostanie wydany 15 czerwca na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Fani gry mogą zacząć przygotowania, ponieważ demo jest już dostępne na Steamie do 22 maja.

„Jesteśmy podekscytowani, mogąc ogłosić datę premiery Layers of Fear i udostępnić ten ostateczny horror graczom na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC 15 czerwca” – powiedział Piotr Babieno, dyrektor generalny Bloober Team, w komunikacie prasowym.

Dodatkowo, dzięki mocy silnika Unreal Engine 5, udało się stworzyć grę, która wizualnie przewyższa poprzednie prace, zapewniając niezapomnianą podróż do umysłów udręczonych artystów. Cieszymy się, że zarówno nowi, jak i powracający gracze dołączą do gry.” kontynuował Babieno.

Layers of Fear – historia i recenzja

Layers of Fear to seria gier, której pierwsza część została wydana w 2016 roku, a jej kontynuacja, Layers of Fear 2, w 2019 roku. W obu częściach gracze odkrywają tajemniczą historię artysty, który walczy z własnymi demonami. Gra została wyprodukowana przez polskie studio Bloober Team i Anshar Studio.

W recenzji IGN Layers of Fear 2 został określony jako jeden z najbardziej oszałamiających horrorów tej generacji.

Demo Layers of Fear dostępne na Steamie

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w grze, demo jest już dostępne na #Para. Testy będą trwały przez cały tydzień, aż do poniedziałku, 22 maja, do 15:00 czasu pacyficznego. Czas, aby zmierzyć się z tajemnicą!

Drodzy gracze! Demo jest już dostępne na #Para. Zanurz się w niesamowity świat #WarstwyStrachu. Testy będą trwały przez cały tydzień, aż do poniedziałku, 22 maja, do 15:00 czasu pacyficznego Czas zmierzyć się z tajemnicą! #BlooberTeam #UnrealEnigne5— Layers of Fear (@Layers_Of_Fears) 15 maja 2023 r.

Źródło: https://www.ign.com/articles/layers-of-fear-release-date-officially-revealed.