Data premiery i ekskluzywny zwiastun WRC, gry EA Sports od Codemasters

EA Sports WRC, oficjalnie licencjonowana gra Codemasters stworzona przez Rajdowe Mistrzostwa Świata FIA, została oficjalnie ujawniona, wraz z pierwszym zwiastunem rozgrywki i datą premiery 3 listopada na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

Zróżnicowany teren i znane pojazdy

EA Sports WRC oferuje 18 oficjalnych lokalizacji Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, w tym nawierzchnie asfaltowe, szutrowe i śnieżne, a także 78 licencjonowanych pojazdów takich marek, jak Ford, Toyota i Hyundai. W ofercie znajduje się 10 pojazdów z klas WRC, WRC2 i Junior WRC, a także 68 „kultowych” samochodów rajdowych z 60 lat sportów motorowych, wszystkie wyposażone w „dynamiczny system prowadzenia”, zapewniający „najbardziej realistyczne wrażenia z jazdy terenowej w dotychczasowej historii”. ten dzień „.

Ponadto EA i Codemasters zwracają uwagę na narzędzie EA Sports WRC Builder, które pozwala graczom zbudować własny, nowoczesny samochód rajdowy, wybierając podwozie, nadwozie i części mechaniczne, a następnie zagłębiając się w edytory wnętrza, nadwozia i barw. Dodatkowo gra oferuje obsługę wieloplatformowego trybu wieloosobowego dla maksymalnie 32 graczy.

Wciągające wrażenia rajdowe

„EA Sports WRC to najczystsza forma sportów motorowych, w której każdy etap to walka z czasem, terenem i tobą” – powiedział Ross Gowing, starszy dyrektor kreatywny w Codemasters, w oświadczeniu towarzyszącym ujawnieniu. „To gra rajdowa, którą zawsze chcieliśmy stworzyć, łącząca głęboką wiedzę i doświadczenie naszego studia z mocą oficjalnej licencji WRC, reprezentującej szczyt rajdowych sportów motorowych. »

Zamów w przedsprzedaży, aby uzyskać wcześniejszy dostęp

Oficjalna premiera EA Sports WRC na Xbox Series we wczesnym dostępie rozpocznie się 31 października.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Powyżej znajduje się oficjalny zwiastun rozgrywki EA Sports WRC.

Źródło: www.eurogamer.net