Darmowe dni gry – Jestem rybą


Zanurz się w rybną przygodę opartą na fizyce w ten weekend podczas dni darmowej gry. Jestem Rybą jest dostępny w ten weekend dla członków Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, z których mogą grać Czwartek, 12 stycznia o 00:01 PDT dopóki Niedziela, 15 stycznia o 23:59 PDT.


Jak zacząć grać


Znajdź i zainstaluj gry na poszczególnych stronach szczegółów gier w witrynie Xbox.com. Kliknięcie przeniesie Cię do Microsoft Store, gdzie musisz być zalogowany, aby zobaczyć opcję instalacji z członkostwem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Aby pobrać na konsolę, kliknij kartę Subskrypcje w sklepie Xbox Store i wejdź do obszaru dla członków Gold, aby zlokalizować kolekcję Dni darmowego grania na konsoli Xbox One i Xbox Series X|S.


Kontynuuj zabawę


Kup grę i inne edycje z ograniczoną czasowo zniżką i kontynuuj grę, zachowując swój Gamerscore i zdobyte osiągnięcia podczas wydarzenia! Należy pamiętać, że rabaty i wartości procentowe mogą się różnić w zależności od tytułu i regionu.


Szczegóły gry


Jestem Rybą

Jestem Rybą to urocza, oparta na fizyce przygoda, w której występuje czterech nieustraszonych rybich przyjaciół, siłą oddzielonych od domu w akwarium w sklepie zoologicznym. W trakcie gry dołączasz do nich, gdy pływają, latają, toczą się i przegryzają drogę na otwarty ocean z odległych zakątków Barnardshire (najmniejszego hrabstwa w Anglii) w ich dążeniu do wolności i odzyskania ponownie zjednoczyć.

Nie przegap tych ekscytujących dni darmowej gry dla członków Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate! Dowiedz się więcej o dniach darmowej gry tutaj i bądź na bieżąco z Xbox Wire, aby dowiedzieć się o przyszłych dniach darmowej gry i wszystkich najnowszych wiadomościach z gier Xbox.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/12/free-play-days-i-am-fish/