Dark Deity: Taktyczna gra fabularna fantasy, której nie można przegapić!

Jeśli jesteś fanem Fire Emblem i nie możesz się doczekać czegoś podobnego, Dark Deity może być tym, czego szukasz. Pomiędzy ruchem opartym na siatce, zespołem bojowym składającym się głównie z młodych żołnierzy fantasy z kolorowymi włosami, budowaniem relacji i rozgrywką opartą na „trójkącie broni”, jest wiele znanych elementów. I na szczęście IGN Plus oferuje obecnie klucze do Dark Deity. Jesteś już członkiem IGN Plus? Zdobądź klucz tutaj. Nie jesteś jeszcze członkiem IGN Plus? Dołącz do nas tutaj.

Czym jest Mroczne Bóstwo?

Dark Deity to taktyczna gra RPG fantasy stworzona przez Sword & Axe, której akcja rozgrywa się w świecie Terrazael. Edukacja grupy obiecujących młodych studentów wojskowości zostaje nagle przerwana przez wojnę i zostają powołani do wojska jeszcze przed ukończeniem szkoły. Teraz zadaniem nich i ich nowo odkrytych sojuszników jest dołączenie do walki i uratowanie ojczyzny.

Rozgrywka będzie od razu znana fanom Fire Emblem, a gracze będą mogli w miarę postępów awansować swoje postacie na bardziej zaawansowane klasy. Pomiędzy misjami będziesz mógł podnosić umiejętności swoich wojowników za pomocą każdej z ich broni, co pozwoli ci skupić się na preferowanym stylu gry. Będziesz także mógł budować relacje między swoimi postaciami, gdy zbierają się przy ognisku.

Co to jest IGN Plus?

IGN Plus to płatny program członkostwa IGN. W tej chwili możesz uzyskać roczne członkostwo za jedyne 29,99 USD lub za jedyne 4,99 USD miesięcznie, jeśli wolisz taką opcję. Możesz także wypróbować za jedyne 1 USD przez 30 dni.

Co zyskujesz jako członek IGN Plus:

– Wczesny dostęp do wersji demonstracyjnych i beta gier wideo.
– Kody rabatowe na wybrane produkty z gier wideo.
– Prezenty-niespodzianki i ekskluzywne nagrody.
– Dostęp do treści bonusowych zarezerwowanych dla członków.
– Możliwość wzięcia udziału w konkursach i wygrania nagród specjalnych.
– Możliwość przeglądania witryny IGN bez reklam.

Dołącz do IGN Plus już teraz, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami, w tym szansą na zdobycie klucza do Dark Deity!

Obejrzyj zwiastun premierowy Dark Deity poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Źródło: www.ign.com