Danny Phantom, Rocko i inni ulubieńcy Nickelodeon dołączają do „Smite” w nowym crossoverze


Obraz: Kuźnia Tytanów

Godly free-to-play MOBA Smite właśnie ujawnił swoje kolejne wydarzenie crossoverowe, które odbędzie się jeszcze w tym miesiącu i może być po prostu jednym z najbardziej nieoczekiwanych wydarzeń.

Nintendo Everything donosi, że w lipcu w MOBA pojawią się ulubieńcy Nickelodeona: Rocko, Danny Phantom, Invader Zim, Jenny (lub XJ9) i Powdered Toastman. Zgadza się, bajki Nickelodeon zmierzą się z Bogami, aby spróbować stać się podobnymi do Boga.

Każda z tych gwiazd Nicka będzie odgrywać określone role podczas crossovera. Rocko będzie Danzaburou, Danny Phantom będzie Janusem, Najeźdźca Zim będzie strzelał miłością jako Kupidyn, Jenny będzie Freyą, a Powdered Toastman będzie potężnym Gilgameszem.

Przezabawny zwiastun wprowadzający doskonale oddaje ducha każdej z postaci i – w jakiś sposób – sprawia, że ​​ten crossover wydaje się całkowicie wiarygodny. Przynajmniej tak wiarygodni jak starożytni bogowie! Jesteśmy podekscytowani, widząc, jak ten się rozwija, i widząc, że Smite wciąż działa i jest tak popularny jak zawsze! Może Bogowie lubią ładne, miękkie pluszowe sofy?

Sprawdź zwiastun poniżej, aby zobaczyć, co mamy na myśli. Trwać. To na pewno wywoła z ciebie chichot.

Współpraca kończy się jeszcze w tym miesiącu, więc miej oko!

Czy nadal grasz w Smite? Czy sprawdzisz ten crossover? Daj nam znać!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/07/danny-phantom-rocko-and-more-nickelodeon-favourites-join-smite-in-new-crossover