DLC Breath of the Wild – Najlepszy czas na grę przed premierą Tears of the Kingdom. Kup już teraz!

Czy warto zagrać w DLC Breath of the Wild przed Tears of the Kingdom?

Zbliża się premiera The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, więc teraz to najlepszy czas na ukończenie Breath of the Wild. Dla niektórych osób może to oznaczać ukończenie głównej historii i zebranie wszystkiego, ale Breath of the Wild to coś więcej niż podstawowa gra.

Mistrzowskie próby – pakiet DLC 1

Pierwszy pakiet DLC w przepustce rozszerzającej Breath of the Wild to Master Trials. Zawiera on dwa dodatkowe tryby: Mistrzowski i Ścieżka Bohatera. Tryb Mistrzowski pozwala na zwiększenie poziomu wrogów, z którymi się mierzysz, i uczynienie walki jeszcze bardziej wymagającej. Natomiast tryb Ścieżka Bohatera pozwala ci zobaczyć, gdzie byłeś, dzięki czemu możesz zidentyfikować nasiona Koroka i świątynie, które mogłeś przegapić.

Próba Mistrza to tryb wyzwania, w którym musisz przetrwać wyzwanie wielu poziomów wypełnionych wrogami. Z łącznie 51 poziomami, jest to najtrudniejsza próba w grze, ale kończy się wzmocnieniem do Mistrzowskiego Miecza, który jest tego wart. Ten pakiet DLC zawiera również 8 nowych elementów odzieży, medalion podróżny i maskę Koroka.

Ballada mistrza – pakiet DLC 2

Drugi pakiet DLC, Champions Ballad, skupia się na rozbudowie fabuły. Zawiera on nową linię zadań, którą można rozpocząć dopiero po ukończeniu głównego zadania polegającego na uwolnieniu boskich bestii. Po tym, jak tajemniczy głos wzywa do połączenia, aby rzucić wyzwanie Boskiemu Pogromcy Bestii, musisz udowodnić swoją wartość, pokonując wrogów i rozwiązując nowe zadania Świątyni.

Poza nową misją, ten pakiet DLC zawiera również 9 dodatkowych elementów odzieży ukrytych w skrzyniach ze skarbami w całym Hyrule. Jest również wyposażony w sprzęt Ancient Horse, który pozwala zwiększyć liczbę wyposażonych ostrogów, a także wezwać konia do siebie, niezależnie od tego, jak daleko się znajduje.

Gdzie kupić przepustkę do dodatku Breath of the Wild

Najlepszym sposobem na uzyskanie dostępu do zawartości DLC Breath of the Wild jest zakup jej bezpośrednio w Nintendo eShop. Przepustka rozszerzająca łączy oba pakiety DLC za 19,99 USD, dzięki czemu uzyskujesz dostęp do całej dodatkowej zawartości wymienionej powyżej.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pojawi się 12 maja. Możesz już zamówić grę w przedsprzedaży z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że będziesz mógł w nią zagrać pierwszego dnia.

Źródło: https://www.ign.com/articles/should-you-play-the-breath-of-the-wild-dlc-before-tears-of-the-kingdom.