Czy powinieneś oszczędzić lub zabić Nimue w Remnant 2: The Awakened King?

Dlaczego warto przeczytać ten artykuł?

Jeśli grasz w Remnant 2: The Awakened King, w tym artykule dowiesz się, jakie nagrody możesz otrzymać, jeśli zdecydujesz się zabić lub wybaczyć Nimue. Decyzje podejmowane w grze mogą mieć wpływ na te nagrody. Dowiedz się, jak zdobyć te nagrody, korzystając z zapisów gry i uważaj, ponieważ ten artykuł zawiera spoilery.

Czy powinieneś zabić czy oszczędzić Nimue w Remnant 2: The Awakened King?

Decyzja o zabiciu lub oszczędzeniu Nimue w Remnant 2: The Awakened King zapada po spotkaniu z bossem z DLC. Spotkasz tego szalonego pana w Komnacie Niewiernych, która jest obszarem połączonym z Pałacem Jedynego Prawdziwego Króla. Zostaną zaprezentowane różne opcje dialogowe, niektóre prowadzące do różnych ścieżek. Na przykład, wybranie walki z Jedynym Prawdziwym Królem zakończy się natychmiastowym spotkaniem, a jeśli przyjmiesz jego ofertę zabicia Nimue, otrzymasz przedmiot zwany Różdżką Zemsty.

Kluczowy wybór w przypadku Jedynego Prawdziwego Króla.

Gdzie znaleźć Nimue?

Możesz znaleźć Nimue, wracając do obszaru Pałacu Jedynego Prawdziwego Króla. Eksplorując małe pomieszczenie z łucznikami Fae, odkryjesz schody prowadzące w dół, kończące się na Forlorn Coast. Tam pokonaj minibossa i znajdź otwór prowadzący do pokoju Nimue. Możesz wtedy zdecydować się ją zabić lub szanować, co doprowadzi do różnych nagród.

Nagrody za zabicie Nimue

Jeśli zdecydujesz się zabić Nimue, otrzymasz relikt „Złamane serce”. Ten relikt zapewni ci 50% premii do szybkości użycia i dostosuje twoje obecne zdrowie do 50% maksymalnego zdrowia w ciągu 0,25 sekundy.

Nagroda za zabicie Nimue, reliktu „Złamane Serce”.

Nagrody za oszczędzenie Nimue

Jeśli zdecydujesz się nie zabijać Nimue, otrzymasz amulet o nazwie „Dar Niezwiązanych”. Ten amulet dezaktywuje negatywne skutki Pierścieni Ciężaru i ograniczy maksymalne uzyskiwane zdrowie o 20% za każdy dezaktywowany efekt.

Nimue daje ci przedmiot questowy (po lewej), który można wymienić na Dar Niezwiązanych (po prawej), gdy pokonasz Jedynego Prawdziwego Króla.

Nagroda za oszczędzenie Nimue, amuletu „Dar Niezwiązanych”.

Inna nagroda

Jeśli zdecydujesz się nie słuchać planów Jedynego Prawdziwego Króla i go zabić, po pokonaniu bossa otrzymasz pierścień „Klejnot Obrońcy”, który zwiększy obrażenia twojego moda o +15% na 10 sekund.

Jeśli od razu zabijesz Jedynego Prawdziwego Króla, nie słuchając jego planów, Nimue nagrodzi cię Klejnotem Obciążonego.

Nagroda za zabicie Jedynego Prawdziwego Króla, pierścień „Klejnot Obciążonego”.

Wniosek

Oczywiste jest, że Twoje wybory będą miały wpływ na nagrody, które otrzymasz w Remnant 2: The Awakened King. Pamiętaj, aby dokładnie rozważyć dostępne opcje, zanim podejmiesz decyzję zmieniającą grę. Więcej wskazówek i taktyk znajdziesz w naszych przewodnikach po Remnant 2.

Źródło: www.gamespot.com