Czego można się spodziewać podczas wieczoru otwarcia targów Gamescom na żywo i jak oglądaćGamescom 2022 zbliża się wielkimi krokami i czekamy na 6 pełnych dni zapowiedzi. Na dobry początek pierwszego dnia targów Gamescom odbędzie się Opening Night Live Geoffa Keighleya, ale tym razem osobiście! Otwarcie Night Live, czyli Gamescom: ONL, pojawia się po Letnim Festiwalu Gier Geoffa Keighleya, który odbył się w czerwcu, i który obejmował swoje własne ekscytujące ogłoszenia, takie jak remake TLOU na PS5. Summer Game Fest mógł obejmować zwiastuny gier i rozgrywkę w czerwcu, ale wtorkowa prezentacja na żywo z okazji premiery będzie zawierać więcej „zapowiedzi gier, światowych premier i nie tylko na ogromnej scenie!”

Chociaż w tym roku wydarzenie odbywa się osobiście (w Niemczech), będzie zawierało elementy online i sposoby transmisji przez 6 dni, więc zapoznaj się z poniższymi szczegółami dotyczącymi tego, czego możesz się spodziewać pierwszego dnia Gamescom.

Czego można się spodziewać po otwarciu Night Live 2022

Gamescom: ONL potrwa około dwóch godzin i będzie zawierać ponad 30 gier, w tym ponownie materiały z rozgrywki i światowe premiery.

Które gry będą objęte gwarancją?

Keighley potwierdził, że będą ogłoszenia ONL dotyczące następujących gier:

Jak oglądać na żywo wieczór otwarcia Gamescom?

Otwarcie Night Live rozpocznie się we wtorek, 23 sierpnia 2022 w 11:00 czasu PT/14:00 czasu wschodniego (20:00 czasu środkowoeuropejskiego) i potrwa około 2 godzin. Po zakończeniu podsumowujemy największe ogłoszenia z wywiadami, głębokimi nurkowaniami i ekskluzywnymi ujawnieniami. Premierowy wieczór na żywo po koncercie IGN rozpocznie się o 12:30 PT / 15:30 ET / 21:30 CEST.

Możesz transmitować na żywo Premierę na żywo i cały materiał z Gamescom 2022 w dowolnym z następujących miejsc:

Wszystkim innym Gamescom zajmie się IGN. Czekajcie na więcej wiadomości o grach!

Źródło : https://www.ign.com/articles/how-to-watch-opening-night-live-gamescom-2022-what-to-expect