Czas na pokaz! Persona 5 Royal już dostępna na Xbox One, Xbox Series X|S, Windows i z Game Pass


Streszczenie

  • Zwiedzaj Tokio jako student w ciągu dnia; kradnij serca jako Widmowy Złodziej w nocy.
  • Ta ostateczna wersja zawiera ponad 40 elementów dołączonych DLC i obsługuje pięć unikalnych układów sterowania dotykowego w Xbox Cloud Gaming (Beta).
  • Persona 5 Królewski jest już dostępny do gry na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows, a także w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Czas założyć maski, Widmowi Złodzieje! Persona 5 Królewski jest już dostępny do gry na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows, a także w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Persona 5 Królewski to doceniona przez krytyków, nagradzana gra RPG firmy Atlus z unikalną, charakterystyczną grafiką, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Graj jako student zmuszony do przeniesienia się do Tokio, który napotyka dziwny sen. „Naprawdę jesteś więźniem losu. W niedalekiej przyszłości czeka cię ruina”. Mając nad sobą wyłaniający się cel „rehabilitacji”, musisz ratować innych przed zniekształconymi pragnieniami.

W ciągu dnia będziesz uczęszczać na zajęcia, spędzać czas z przyjaciółmi i cieszyć się różnymi zajęciami pozaszkolnymi, takimi jak rzutki, zakupy i praca w niepełnym wymiarze godzin przez cały rok. Niektórzy ludzie, których spotykasz w mieście, posiadają specjalne umiejętności i talenty. Budując zaufanie i sprzymierzając się z nimi, możesz zmienić ich w Powierników, którzy pomogą ci poszerzyć i poprawić twoje umiejętności.

Persona 5 Królewski zrzut ekranu

W nocy przemienisz się w Widmowego Złodzieja Serc. Stylowo zinfiltruj tajemnicze pałace, które pojawiają się w Metaverse i pokonaj potężne Cienie. Musisz ukraść skarb, który leży głęboko w tych pałacach, aby zmienić umysły i serca zepsutych, odzyskać świat i stać się głosem bezsilnych.

To ostateczne wydanie Persona 5 Królewski zawiera ponad czterdzieści elementów dołączonego DLC, w tym kostiumy, BGM i dodatkowy poziom trudności. Odkrywaj Tokio, odblokowuj Persony, spersonalizuj swoją osobistą jaskinię złodziei, poznaj alternatywne zakończenia i wiele więcej.

Persona 5 Królewski zrzut ekranu

Do tego, Persona 5 Królewski z Xbox Cloud Gaming (Beta) obsługuje pięć unikalnych układów sterowania dotykowego, które są dostosowane do Twoich działań w grze, takich jak bitwy, eksploracja, przerywniki, minigry i zakupy. Te układy zapewnią zoptymalizowaną rozgrywkę, automatycznie dostosowując rozmieszczenie przycisków na podstawie scenariuszy w grze.

Dzięki tym wszystkim funkcjom i mnóstwu treści nie ma powodu, aby nie wypróbowywać Persona 5 Królewski. Przekrocz konwenanse, odkryj wewnętrzną moc i zmień świat już dziś!

Persona 5 Królewski

Xbox Live
Xbox Graj w dowolnym miejscu

Persona 5 Królewski

SEGA


262

59,99 USD

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Przygotuj się na wielokrotnie nagradzaną grę RPG w tej ostatecznej edycji Persona 5 Royal, zawierającej skarbnicę zawartości do pobrania! Bohater zmuszony do przeniesienia do liceum w Tokio ma dziwny sen. „Naprawdę jesteś więźniem losu. W niedalekiej przyszłości czeka cię ruina”. Mając nad sobą wyłaniający się cel „rehabilitacji”, musi ratować innych przed wypaczonymi pragnieniami, zakładając maskę Złodzieja Widma. Kluczowe funkcje obejmują: -Odkrywaj Tokio, odblokowuj Persony, spersonalizuj swoją osobistą jaskinię złodziei, poznaj alternatywne zakończenia i nie tylko – Zostań najlepszym Phantom Thief i przeciwstaw się konwencjom, odkryj moc drzemiącą w nim i walcz o sprawiedliwość w ostatecznej wersji Persona 5 Królewski -Zawiera ponad 40 elementów wcześniej wydanej zawartości do pobrania -Wybierz między japońskim a angielskim VO

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/21/persona-5-royal-available-now-for-xbox/