Czas jest najważniejszy w operacji: bezpłatna aktualizacja zawartości Tango


Po jego wydaniu w lipcu i od tego czasu kilku wygranych nagrodach, Operacja: Tango publikuje teraz darmową aktualizację zawartości, zawierającą zupełnie nowy tryb wyzwań. Więc złap swojego partnera i przygotuj się na ten nowy zwrot w szpiegowskim doświadczeniu Tango!

W nowej aktualizacji zawartości Angel i Alistair, nasza znakomita para agentów i hakerów, powracają do ośrodka szkoleniowego w centrali Tango, pragnąc zająć się kolekcją w pełni przeprojektowanych i ulepszonych łamigłówek inspirowanych komentarzami i pragnieniami naszej społeczności. Gracze będą eksplorować obiekt, odblokowując kolejno jego sekcje, wykonując wyzwania. Po drodze spotkają starych i nowych robotów, którzy pomogą im przejść program szkoleniowy. Ale jak zawsze, tylko poprzez przeniesienie swoich umiejętności komunikacyjnych na nowy poziom, agenci Tango mogą odnieść sukces.

Wyzwania związane z bezpłatną aktualizacją zawartości to oparte na szpiegostwie próby czasowe. Czasy ukończenia są uszeregowane od brązu do złota, a nasz serwer Discord będzie zawierał tablice wyników, które zapewnią prawa do przechwałek najlepszym agentom na świecie. Ale niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym, czy konkurencyjnym graczem, chcesz się zabawić, czy poważnie przyspieszyć, Operacja: Tango stara się zapewnić wszystkim graczom doświadczenie, które jest trudne, ale zawsze dostępne.

Reżyser gry Mattieu Bégin, podejmując decyzję o tym, jaką nową zawartość wyprodukować w grze, pomyślał:Operacja: Tango jest bogaty w możliwości, zwłaszcza dla tych, którzy już znają jego podstawową mechanikę.” Zainspirowany społecznością speed-runningową, Matt zapytał swój zespół: „A co by było, gdyby ta darmowa zawartość koncentrowała się na szybkości wykonania?” Zespół szybko dostał się na pokład!

Ponieważ nowa zawartość odblokowuje się po ukończeniu wszystkich misji, warto wyjść poza dreszczyk emocji związany z odkrywaniem nowych scenariuszy i zamiast tego rzucić wyzwanie graczom, jak precyzyjnie i szybko potrafią się komunikować. To zabawne ćwiczenie w eksperckim wykonaniu, które pozwala graczom samemu zdecydować, jak daleko chcą go posunąć.

Każdy może spokojnie przejść przez wyzwania, jeśli chce tylko doświadczyć nowej zawartości, ale ci, którzy chcą przetestować swoje limity, mogą spróbować zdobyć srebro lub złoto, a nawet rywalizować w ogólnej tabeli liderów na naszym serwerze Discord.

Nie wahaj się! W nowej bezpłatnej aktualizacji zawartości jest tak wiele do odkrycia Operacja: Tango. I nie zapomnij: przyjaciele nadal grają za darmo!

Operacja: Tango

Xbox Live

Operacja: Tango

Sprytne gry


29

19,99 USD

Ulepszone dla Xbox One X

Bezpłatna wersja próbna

UWAGI: – Ta gra jest przeznaczona wyłącznie do współpracy online i wymaga mikrofonu. – Dzięki Friend Pass każdy z Twoich znajomych może grać z Tobą za darmo. – Możliwość gry międzyplatformowej Potrzeba dwojga, aby uratować świat w tej kooperacyjnej przygodzie szpiegowskiej. Połącz się ze znajomym jako agent lub haker — mając tylko swoje głosy, aby cię połączyć — i współpracuj, aby rzucić na kolana globalne, zaawansowane technologicznie zagrożenie. Teraz z BEZPŁATNĄ AKTUALIZACJĄ TREŚCI – tryb Challenge wprowadza nowy obszar do odkrycia, nowe łamigłówki do rozwiązania i nowe roboty do zhakowania. Cechy gry: ROZWIĄZYWANIE ŁAMIGŁÓWEK WSPÓŁPRACY – Łącz zestawy umiejętności z różnych punktów widzenia, aby sprostać wyzwaniom skupionym na komunikacji, a nie na trudnościach. Misje te nie mogą być ukończone w pojedynkę. NIESAMOWITE WYSZPIESTWO – Zbadaj, hakuj i infiltruj podczas wykonywania misji na całym świecie. Przeżyj swoją ostateczną fantazję szpiegowską „Hollywood”! NARZĘDZIA HI-TECH – Poczuj wizualny splendor i technologiczne postępy hiperpołączonego świata zbudowanego wokół rozszerzonej rzeczywistości. PRZYJAZNE PRZEPISY – Nieustanna komunikacja sprawia, że ​​są to zarówno szczere, jak i zabawne chwile. Chodzi o dzielenie się swoim głosem. Opcje gry wieloosobowej: FRIEND PASS – Jeśli posiadasz Operację: Tango, każdy z Twoich znajomych może grać z Tobą za darmo. Wszystko, co muszą zrobić, to pobrać Operation: Tango Friend Pass na wybraną przez siebie platformę. Potrzeba dwojga, aby uratować świat, ale wystarczy jeden, aby za to zapłacić. GRA MIĘDZY PLATFORMAMI – Operacja: Tango można grać z osobą, która nie gra na tej samej platformie co ty. Praktyczne, prawda?

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/11/01/operation-tango-free-content-update/