Czarny piątek 2023: zaoszczędź 50 USD i otrzymaj kartę podarunkową o wartości 50 USD

Niesamowita oferta na zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości Meta Quest 2 na Czarny piątek 2023

Jeśli szukasz zestawu słuchawkowego do wirtualnej rzeczywistości, zdecydowanie warto przyjrzeć się ofercie Amazon na Czarny piątek 2023 na Meta Quest 2. Na Amazon możesz kupić Meta Quest 2 o pojemności 128 GB za 249 USD lub Meta Quest 2 o pojemności 256 GB za 299 USD. Dodatkowo przy zakupie otrzymasz bezpłatną kartę podarunkową Amazon o wartości 50 USD. To fenomenalna oferta, która obniża cenę Meta Quest 2 do zaledwie 199 dolarów. Inni główni sprzedawcy detaliczni, w tym Target i GameStop, również oferują zniżki, a także promocję dotyczącą kart podarunkowych o wartości 50 dolarów. Tymczasem oferta Best Buy obejmuje pasek Quest 2 Elite zamiast karty podarunkowej. Pasek Elite kosztuje 60 USD i zapewnia większy komfort noszenia zestawu słuchawkowego przez dłuższy czas. Chociaż Quest 2 został niedawno zastąpiony przez Meta Quest 3, Quest 2 pozostaje doskonałym urządzeniem z imponującą wydajnością i bogatą biblioteką gier i aplikacji.

Z technicznego punktu widzenia te zestawy słuchawkowe oferują potężne wrażenia z wirtualnej rzeczywistości. Każdy obiektyw LCD zapewnia rozdzielczość 1832 x 1920 na oko przy częstotliwości odświeżania 90 Hz. Dźwięk pozycyjny 3D, śledzenie dłoni i sprzężenie dotykowe sprawiają, że wrażenia są bardzo wciągające. Dużym plusem jest to, że zestaw słuchawkowy Quest 2 jest samodzielnym urządzeniem bezprzewodowym, więc nie musisz się martwić, że zaplątasz się w kabel, gdy grasz w szczególnie intensywną grę Beat Sabre. Oznacza to, że możesz zabrać ze sobą wirtualną rzeczywistość, gdziekolwiek chcesz, ale jeśli wolisz zostać w domu, dostępna jest przydatna funkcja limitu opiekunów, która pozwala ustawić bezpieczną przestrzeń dla Twoich działań VR. Chociaż Quest 3 i PlayStation VR2 to bardziej zaawansowane zestawy słuchawkowe do wirtualnej rzeczywistości, kosztują dwukrotnie więcej.

„Granie w grę VR bez martwienia się o kabel lub zewnętrzne czujniki jest wyzwalające w sposób, który znacznie ułatwia zatracenie się w rozgrywce na wiele godzin lub przynajmniej do momentu wyczerpania się baterii” – napisał Mat Paget w Quest 2 serwisu GameSpot recenzja. „Oczywiście możliwe jest także podłączenie Questa do komputera PC i cieszenie się wirtualnymi światami, które wymagają przewodowego zestawu słuchawkowego. Nie ma wątpliwości, że Quest to jeden z najciekawszych gadżetów ostatnich lat, a teraz doczekał się następcy, który udoskonala go niemal pod każdym względem. »

Uważaj na Czarny Piątek 2023!

Nie można tego przegapić w tym roku!

Skorzystaj z tych niesamowitych ofert i zanurz się w wirtualnej rzeczywistości dzięki Meta Quest 2!

Źródło: www.gamespot.com