Czarny piątek 2023: The Legend of Zelda: Breath of the Wild z -20%

Czarny piątek 2023: Zdobądź The Legend of Zelda: Breath of the Wild w obniżonej cenie

Wydana sześć lat temu wraz z Nintendo Switch, The Legend of Zelda: Breath of the Wild pozostaje grą niezbędną. Jest to również gra, która obecnie rzadko oferuje zniżki, ale w Czarny piątek 2023 możesz zdobyć to arcydzieło projektowania otwartego świata za 40 USD, co oznacza oszczędność 20 USD. Możesz dołączyć grę do oficjalnego przewodnika po strategii w twardej oprawie za jedyne 23 USD.

Wciągająca przygoda

Ta część jednej z najpopularniejszych serii Nintendo była przełomowa w momencie premiery, a wiele lat później nadal wciąga. Gra o przetrwaniu na surowych pograniczu Hyrule i o tym, jak ją okiełznać, odkrywając więcej krainy, Breath of the Wild jest pełna niespodzianek, wciągającej eksploracji i intensywnych sekwencji akcji, w których możesz swobodnie podążać we własnym tempie.

Zaoszczędź na Łezach Królestwa

Na początku tego roku Nintendo wypuściło The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, kolejną znakomitą odsłonę serii, która opierała się na otwartym świecie Hyrule of Breath of the Wild, a następnie wprowadziła innowacje w pętli rozgrywki w sposób zaskakujący i niewiarygodny twórczy. Możesz kupić Tears of the Kingdom za 10 dolarów taniej w Amazon i oficjalny przewodnik po strategii edycji kolekcjonerskiej za jedyne 27 dolarów.

Inne gry Nintendo Switch są również objęte dużymi rabatami podczas Czarnego Piątku. Poniżej możesz zapoznać się z najważniejszymi informacjami wraz z małą listą świetnych ofert kontrolerów innych firm, w tym wysoce konfigurowalnego kontrolera Bluetooth Ultimate firmy 8BitDo i niesamowitych oddzielnych kontrolerów Split Pad firmy Hori. Jeśli szukasz kontrolerów Joy-Con do gry wieloosobowej, przyjrzyj się pakietowi Super Mario Party z okazji Czarnego Piątku.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com