Czarny piątek 2023: God of War: Ragnarok w sprzedaży w Best Buy i Amazon

God of War: Ragnarok w sprzedaży z okazji Czarnego Piątku 2023

Z okazji Czarnego Piątku 2023 r. God of War: Ragnarok będzie dostępny w najniższej cenie w historii. Tę hitową grę od Sony Santa Monica kupisz w sklepie Best Buy za jedyne 35 dolarów. Najlepiej jednak kupić go szybko, bo Amazon już wyprzedał się w tej cenie. To powiedziawszy, właściciele PS4 nadal mogą kupić Ragnarok za 30 dolarów zarówno od Amazona, jak i Best Buy. God of War: Ragnarok to jedna z wielu świetnych ofert na Czarny Piątek na PlayStation.

Nasza recenzja God of War Ragnarok przyznała grze ocenę 9/10, chwaląc niemal wszystko, co ma do zaoferowania. Niezależnie od tego, czy przedzierasz się przez potwory, czy oglądasz przerywnik filmowy, ta długo oczekiwana kontynuacja zapewni Ci wszystko. „Pomimo opowieści o walczących bogach i końcu świata, istota gry jest czymś znacznie bardziej sentymentalnym” – napisał krytyk Tamoor Hussain. „W każdej chwili brutalności jest chwila autentycznych i dostępnych emocji. To, jak są one postrzegane, będzie się różnić w zależności od osoby, ale jest kilka, które pozostawiły mnie ze łzami w oczach. Ostatecznie God of War Ragnarok jeszcze bardziej umacnia zespół narracyjny Sony Santa Monica jako jeden z najlepszych w branży. »

Najlepsze ekskluzywne oferty na PS5

God of War: Ragnarok to jedna z najlepszych gier dostępnych na wyłączność PlayStation w ostatnich latach, ale z pewnością nie jest to jedyna godna uwagi gra dostępna obecnie na PS5.

Źródło: www.gamespot.com