Czarny Adam z DC Comics i Stripe z Gremlinów dołączą do MultiVersus w pierwszym sezoniePierwszy sezon MultiVersus rozpoczyna się dzisiaj, z zupełnie nową przepustką bojową i dwoma potwierdzonymi nowymi postaciami w Rick and Morty. Jednak Warner Bros. i Player First Games świętują początek nowego sezonu, a w pierwszym sezonie pojawią się jeszcze dwie nowe postacie: Black Adam i Stripe.

Czarny Adam to antybohater/super złoczyńca DC Comics, który wykorzystuje moce podobne do Shazama, natychmiast dając mu super wytrzymałość, siłę i inteligencję w jego podrasowanej formie. Walczył i pokonał takich jak

Tymczasem Stripe jest Mogwai z klasycznej serii filmów Gremlins z lat 80., pełniąc rolę głównego antagonisty oryginalnego filmu. Nie widzieliśmy jeszcze żadnej rozgrywki z małym stworzeniem, ale wiemy, żeby nie zmoknąć po północy.

Black Adam i Stripe dołączają do Ricka i Morty’ego jako nowe postacie, które pojawią się w składzie MultiVersus podczas pierwszego sezonu, który rozpoczął się 15 sierpnia z zupełnie nową bitewną przepustką kosmetyczną. Tylko Morty ma znaną datę premiery 23 sierpnia, podczas gdy daty pozostałych nowych dodatków – jak również wszelkich innych niespodzianek – wciąż pozostają tajemnicą.

Sezon 1 MultiVersus jest już dostępny na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/dc-comics-black-adam-and-stripe-from-gremlins-will-join-multiversus-during-season-1/1100-6506501/?ftag=CAD-01-10abi2f