Czarny Adam elektryzuje się w debiutanckim klipie z filmu Dwayne’a Johnsona


Dwayne „The Rock” Johnson i reżyser Jaume Collet-Serra z pasją do superbohatera wciąż są odległe, ale DC Fandome dał fanom spojrzenie na nadchodzący film, w tym fragment elektryzującego wprowadzenia Czarnego Adama.

Pierce Brosnan, który gra Dr. Fate’a w nadchodzącym hicie kinowym, zaczyna segment od wielkiego twierdzenia: „Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego. Grając Jamesa Bonda przez dziesięć lat, cztery filmy; nic się z tym nie równa”. Aktor Hawkman, Aldis Hodge, nazywa Czarnego Adama „bardziej brutalnym, bezkompromisowym, napędzanym głębią jego bólu”. Wsparty klipem, który przedstawia tytułową postać Johnsona w filmie, możemy być w bezlitosnej roli Czarnego Adama.

Johnson ujawnia Czarny Adam wszedł w proces postprodukcji, szykując się do premiery w kinach 29 lipca 2022 r. W powyższym filmie możesz rzucić okiem na niektóre grafiki koncepcyjne i krótką scenę z filmu. Nowy materiał przedstawia kobietę czytającą starożytny tekst wyryty na kamiennej podłodze po odkryciu lewitującej korony. Po przeczytaniu na głos słowa „Shazam” skrypty błyszczą, a błyskawica rozbija ciemność ruin. Zakapturzony Czarny Adam unosi się z miejsca, w którym uderzył piorun. Łapie żołnierza, który poraża go prądem, smażąc go do kości. Adam następnie unosi się w powietrze, gdy salwa daremnych kul odbija się nieszkodliwie od jego czarnego jak smoła garnituru.

Sprawdź pozostałe ujawnienia i zwiastuny DC Fandome, w tym nowe spojrzenie na serię Peacemaker HBO Max, najnowszy zwiastun Batmana, Suicide Squad: Kill the Justice League oraz materiał filmowy z Gotham Knights. Czujesz, co gotuje The Rock ze swoim podejściem? Czarny Adam? Czy film spełni pełne szumu słowa Pierce’a Brosnana? Daj nam znać, o czym myślisz Czarny Adam w komentarzach!Source : https://www.gameinformer.com/game-culture/2021/10/16/black-adam-electrifies-in-this-debut-clip-from-dwayne-johnsons-movie