Cup Noodles wprowadza na rynek w Japonii smaki zawierające kofeinę dla graczy

W Japonii pojawiają się specjalnie zaprojektowane dla graczy Cup Noodles! Nowości wprowadzone przez markę Nissin oferują dwa smaki kofeinowe: yakisoba z czosnkiem i czarnym pieprzem oraz curry. Te makarony błyskawiczne, przyrządzane z wieprzowiny i warzyw, sprzedawane są w wygodnych opakowaniach w kształcie miseczek.

Produkt dostosowany do rosnącej populacji graczy

Populacja graczy w Japonii stale rośnie, szczególnie wśród młodych ludzi i liczy obecnie ponad 50 milionów graczy. Aby sprostać temu rosnącemu zapotrzebowaniu, Nissin Foods po raz pierwszy w swojej historii wprowadza na rynek gamę produktów „przyjaznych graczom” pod swoimi flagowymi markami Cup Noodles i Nissin Curry Meshi.

Makaron Cup Noodles na bazie sosu i bez zupy

Cup Noodles oferowane graczom są „na bazie sosu” i „bez zupy”. Dzięki temu gracze nie będą musieli się martwić o rozlanie rosołu w swoich wieżach PC. Te makarony błyskawiczne są łatwe w przygotowaniu i można je jeść bez łyżki, co czyni je wygodną opcją dla graczy.

Dwa smaki kofeiny

Przyjazne graczom Cup Noodles są dostępne w dwóch smakach kofeinowych: czosnkowym i czarnym pieprzem yakisoba oraz curry. Smak czosnku i czarnego pieprzu kosztuje 280 jenów, czyli około 1,90 dolara, a smak curry kosztuje 298 jenów, czyli około 2 dolarów.

Przyjazne graczom Cup Noodles firmy Nissin będą dostępne w Japonii od 18 września. Jeśli więc jesteś graczem i szukasz wygodnego jedzenia zawierającego kofeinę, ten makaron instant może być dla Ciebie odpowiedni!

Prezentowane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. Jeśli kupisz coś za pomocą dołączonych linków, GameSpot może otrzymać prowizję od sprzedaży.

Źródło: www.gamespot.com