Crysis 2 i 3 Remastered otrzymały łatkę dla przełącznika, oto pełne szczegóły


Crytek Zremasterowana trylogia Crysis pojawił się niedawno na Nintendo Switch i chociaż myśleliśmy, że jest to imponujące, zdecydowanie występują pewne problemy.

Na szczęście deweloper wysłuchał opinii graczy i rozwiązał teraz wiele zgłoszonych problemów (w szczególności związanych ze zremasterowaną wersją gry Kryzys 2 oraz Crysis 3) w najnowszej łatce do gry – Wersja 1.1.0.

Oto pełne informacje o łatce dla wersji trylogii Switch, dzięki uprzejmości oficjalnego wpisu od dewelopera za pośrednictwem Reddit. Niestety nie wchodzą w szczegóły, ale wystarczy, aby zorientować się, co zostało ulepszone:

Dziś mamy łatkę 1.1.0 do Crysis 2 i 3 na Nintendo Switch. Chcemy podziękować naszym graczom na Switch za ich wsparcie i opinie na temat Crysis 2 i 3. Przez ostatnie kilka dni ciężko pracowaliśmy, aby naprawić wiele zgłoszonych problemów, poprawić grafikę i wydajność, co w zamian powinno pomóc w utrzymaniu wyższego poziomu dynamiczna rozdzielczość w grach. Pełną listę zmian znajdziesz poniżej.

Ale jeszcze nie skończyliśmy! Planujemy wydać kolejne aktualizacje Trylogii zarówno na PC, jak i konsole. Pierwsza z nich pojawi się w połowie listopada, a druga w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za nieustające wsparcie!

Opis zmian

  • Poprawki stabilności,
  • Ogólna poprawa wydajności,
  • Poprawki audio,
  • poprawki lokalizacyjne,
  • I ulepszenia sztuki.

Jak już wspomnieliśmy, więcej aktualizacji trylogii pojawi się w połowie listopada, a potem w Boże Narodzenie – więc miej oko na nie. Co sądzisz o najnowszym patchu do tej trylogii? Czy twoje doświadczenie poprawiło się? Zostaw komentarz poniżej.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/crysis-2-and-3-remastered-have-received-a-switch-patch-here-are-full-details