Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo, Informator gierKyle Hilliard z „s” dołącza do Briana, aby porozmawiać o szerokiej gamie wiadomości związanych z grą karcianą Pokémon Trading, Super Nintendo World, figurkami Amiibo i nie tylko. Następnie obaj rozmawiają o recenzji Kyle’a Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion przed powrotem Definitive Ranking i eShop Gem of the Week.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij poniższe linki: Brian Shea (@brianpshea), Kyle Hilliard (@KyleMHilliard)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:12 – Zmiany w grze karcianej Pokémon Trading
00:05:55 — Otwarcie Super Nintendo World Hollywood
00:09:19 – Daty premier nowych amiibo
00:12:02 – Mario Strikers: Darmowa aktualizacja Battle League
00:14:56 – Bayonetta może się nigdy nie skończyć
00:16:45 – Final Fantasy Pixel Remasters na Switcha
00:19:19 – Podsumowanie roku graczy Nintendo
00:23:36 – Crisis Core: recenzja Final Fantasy VII Reunion
00:49:52 – Ostateczny ranking: Gry przenośne, które chcemy mieć na konsoli
01:09:54 – eShop Klejnot tygodnia: Super Kiwi 64


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnego Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/12/16/crisis-core-final-fantasy-vii-reunion-all-things-nintendo