Creepy-Cute Indie Adventure Meg’s Monster już dostępne na Xbox Series X i Xbox One


Streszczenie

  • Potwór Meg można już kupić na Xbox Series X i Xbox One.
  • Potwór Meg to naładowana emocjami gra RPG z udziałem duetu zachwycających postaci.
  • Nowa wariacja na temat formuły „ratowania świata”.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co by się stało, gdybyś był niezwyciężonym graczem w grze RPG? Potwór Meg jest już dostępna na konsolach Xbox i łączy w sobie szczerą historię z wyjątkowym zwrotem akcji: główny bohater ignoruje prawie każdy cios, ale musi chronić swojego nowo odnalezionego przyjaciela, jeśli chce ochronić swój świat przed nagłą katastrofą.

Istnieje miejsce znane jako Underworld, gdzie potworne stworzenia żywią się ludźmi, którzy trafiają do krainy. Na nieszczęście dla zaginionej dziewczyny Meg, jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie… dopóki nie pojawia się Roy. Niezwyciężony ogr, który jest najsilniejszy w kraju, niechętnie decyduje się pomóc jej w ponownym połączeniu się z matką. Jest jednak jeden mały problem: jeśli zacznie płakać, Zaświaty zostaną zniszczone. Gracze będą musieli poprowadzić Roya, aby ponownie zjednoczył Meg z mamą w przygodzie pełnej dziwacznych postaci i niebezpiecznych wrogów.

Podczas gdy historia Potwór Meg kręci się wokół Meg i Roya, jest wiele fajnych stworzeń do spotkania. Rada składa się z czterech onieśmielających (ale mających dobre intencje) potwornych członków, a każdy wróg ma dziwaczną osobowość, która emanuje z każdej bitwy. Każda walka będzie miała unikalne stworzenie i inny sposób poruszania się po walce. System walki turowej również trzyma cię w ryzach, nawet jeśli możesz z łatwością atakować. Musisz pomóc Royowi zrównoważyć zadawanie obrażeń, jednocześnie chroniąc Meg przed krzywdą.

Zewnętrzny

Potwór Meg to jak dotąd najbardziej ambitny tytuł Odencata. To nasz pierwszy tytuł stworzony specjalnie na konsole, a nasz zespół włożył całe serce i duszę w stworzenie historii, która pozostanie z wami na długo po napisach końcowych. Z niesamowitej ścieżki dźwiękowej Reo Urataniego (Monster Hunter, Atelier Ryza 2, Hi-Fi Rush) i Laura Shigihara (Deltarune, Rośliny kontra. Zombie, Rakuen) do soczystej grafiki pikselowej Tomasa Praestholma, upewniliśmy się, że ta podróż będzie niezapomniana.

Z całego serca dziękujemy za poświęcenie czasu na doświadczenie Potwór Meg na Xboxie. Bądź na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami i baw się dobrze!

Potwór Meg

Xbox Live

Potwór Meg

Odencat


14,99 $

13,49 $

Witaj w Zaświatach — krainie potworów i mutantów, którzy zjadają ludzi na śniadanie. Jeden z takich potworów — ogromny ogr o imieniu Roy — nie jest zainteresowany jedzeniem ludzi. Ale pewnego dnia on i jego najlepszy przyjaciel Golan natkną się na zagubioną małą dziewczynkę o imieniu Meg i odkrywają coś naprawdę przerażającego: w chwili, gdy zaczyna zawodzić ze strachu, niebo obmywa krwistoczerwoną barwą, a sama ziemia zaczyna się trząść i trzęsienie. Zgadza się: łzy tej małej dziewczynki mają moc wywołania apokalipsy – a jedynym sposobem na jej powstrzymanie jest pomoc w odnalezieniu jej matki, aby mogła bezpiecznie wrócić do domu. Meg’s Monster to krótki, fabularny JRPG z dużym zwrotem akcji. Gracze kontrolują Roya, który zaczyna grę z 99 999 HP i jest praktycznie nietykalny — ale prawdziwym problemem jest zapewnienie Meg bezpieczeństwa, ponieważ jeśli zacznie płakać, gra się skończy. Gracze będą musieli opanować unikalną mechanikę i mini-gry wpisane w każdą bitwę, jednocześnie chroniąc Meg i używając jej ulubionych zabawek, aby ją uspokoić. W trakcie swojej wspólnej podróży Roy i Meg napotkają mnóstwo dziwacznych i kolorowych postaci, wszystkie pięknie odwzorowane w charakterystycznej dla Odencata, tętniącej życiem pikselowej estetyce, która sprawia, że ​​nawet przerażające potwory wyglądają uroczo. Można tu znaleźć mnóstwo dramatów i intryg — a dzięki opcjonalnym wydarzeniom podrzędnym można zaprzyjaźnić się nawet z wcześniej pokonanymi wrogami. To, co zaczyna się jako stosunkowo prosta i chwytająca za serce opowieść o dwóch nieprawdopodobnych przyjaciołach, ostatecznie rozwija się w coś znacznie większego, gdy Roy i Meg powoli zaczynają rozwikłać tajemnice otaczające Zaświaty i ich samych. Rezultatem jest emocjonalna podróż, która, jak każda dobra książka z opowieściami, pozostanie w twoim sercu na długie lata.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/03/02/megs-monster-now-available-on-xbox-series-x-and-xbox-one/