Crash Team Rumble: Sezon 2 z trybem współpracy dla 4 graczy! Odkryj ukryte wyzwania i bossów!

Crash Team Rumble powraca z drugim sezonem pełnym niespodzianek i ekscytujących wyzwań! Dostępny od 12 września nowy sezon zaprasza Cię do zanurzenia się w zupełnie nowym trybie gry kooperacyjnej dla czterech graczy. Podejmij różnorodne wyzwania, przewyższ siebie i pokonaj czas, aby udowodnić, że jesteś prawdziwym mistrzem Crash.

Wprowadzenie: Crash Team Rumble Sezon 2 – nowy, oszałamiający tryb współpracy!

W tym artykule znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące zupełnie nowego trybu współpracy dla czterech graczy w drugim sezonie Crash Team Rumble. Przygotuj się do sprawdzenia swoich umiejętności platformowych i pracy zespołowej w pięciu wyjątkowych minigrach, z których każda przedstawia własne niebezpieczeństwa i wyzwania. Dodatkowo będziesz mógł odblokować ukrytych bossów, opanowując każdą rundę. Zbierz więc przyjaciół i przygotuj się na imprezę!

Część 1: Tryb współpracy w trybie Party

W tej pierwszej części zagłębisz się w serce nowego, kooperacyjnego trybu imprezy w Crash Team Rumble. Odkryj pięć rund wyjątkowych minigier i naucz się pokonywać stojące w nich wyzwania. W trybie imprezy rozglądaj się za zegarami rozsianymi po mapie, które wydłużą czas potrzebny na osiągnięcie celu. Zbieranie tych zegarów jest niezbędne, ponieważ gdy odliczanie osiągnie zero, gra zakończy się dla całej Twojej drużyny. Poszukaj także żetonów bossów ukrytych na każdym etapie. Zebranie wszystkich żetonów bossów odblokuje ukrytą falę bossów, niezwykle trudne wyzwanie zarezerwowane dla najbardziej utalentowanych graczy. Rzuć wyzwanie licznikowi czasu, wykonaj zadania na czas i pokonaj ostatniego bossa, aby stawić czoła ostatecznemu wyzwaniu Crash w trybie współpracy.

Część 2: Szybki bieg – Wieże Tiki

W tej drugiej części przygotuj się na bieganie i skakanie przez wieże Tiki w wirze prędkości. W minigrze Speed ​​​​Run gracze muszą biegać po tablicach prędkości rozsianych po mapie, walcząc z timerem. Sukces zależy od precyzyjnych skoków i solidnej platformy. W miarę postępów graczy w każdej rundzie na trasie umieszczane są przeszkody, co utrudnia każdy etap. Zderzaki, które odbijają graczy, skrzynki nitro, które ich powalają, i salta na otwartej wodzie stanowią dodatkowe wyzwanie! Aby osiągać najlepsze czasy i najwyższe wyniki, niezbędna jest także praca zespołowa. Każdy bohater jest połączony liną, która zwiększa jego prędkość. Jeśli jednak zbytnio oddalisz się od towarzyszy, lina się zerwie. Trzymanie się blisko drużyny pozwala całej grupie poruszać się szybciej, więc uważaj, aby nie wyruszyć sam!

Część 3: Co się gotuje? Zdobądź swoje bicze!

W tej trzeciej części przygotuj się do podjęcia kulinarnego wyzwania „Co się gotuje?”. Aby odnieść sukces w tej rundzie, gracze muszą zebrać składniki rozsiane po mapie i wrzucić je do ogromnego kotła, który obraca się wokół stawu. Każda runda wprowadza nowe składniki i nowy przepis, więc musisz koordynować swój zespół w zakresie tego, co zebrać, zbierając jednocześnie zegary, aby zwiększyć swój czas. Wypełniając wszystkie przepisy i zbierając żetony bossów, odblokujesz falę bossów z gigantycznym nietoperzem wumpa! Podczas fali bossów gracze zamiast składników zbierają laski dynamitu i używają ich do zadawania obrażeń nietoperzowi wumpa, który próbuje zrujnować twój gulasz. Celuj precyzyjnie i unikaj małych nietoperzy, które wydają się pomyślnie ukończyć tę falę bossów.

Część 4: Zapal światło – rozświetl swoją drogę!

W czwartej części zdobądź świece i latarnie w Get Lit. Każdy gracz ma nad głową unoszącą się w powietrzu świecę, za pomocą której można zapalić latarnie rozmieszczone wokół ogromnej wieży. Ruszaj ze swoim zespołem, aby zapalić wszystkie świece, zanim skończy się czas. Uważaj, bo świece nie są wieczne! Jeśli świeca gracza zgaśnie, będzie musiał wrócić do podstawy wieży, aby ją ponownie zapalić, lub zdać się na innego członka drużyny, który zapali ją swoją. Monitorowanie swojej drużyny, aby upewnić się, że możesz podać pomocną dłoń, przyniesie korzyści całej drużynie, ponieważ aby ukończyć rundę, będziesz musiał zapalić wszystkie latarnie. Dodatkowo, w miarę jak rundy stają się coraz trudniejsze, niektóre latarnie będą wymagały zapalenia wielu graczy, co sprawi, że praca zespołowa stanie się jeszcze ważniejsza. Zbierz wystarczającą liczbę żetonów bossów, a Twoja drużyna zmierzy się ze smokami w fali bossów! Użyj świec, aby zapalić rakiety, które zadają obrażenia smokom i pozbądź się ich, zanim skończy się czas.

Część 5: Dig It – W poszukiwaniu ukrytych skarbów

W tej piątej części załóż strój archeologa i wyrusz na poszukiwanie zakopanych skamieniałości! Korzystając z wyszukiwarki kości, przeszukaj mapę i odkryj części zakopanego szkieletu. Wykop je i przenieś na środek mapy, aby dodać je do szkieletu, a runda kończy się, gdy całe stworzenie zostanie złożone. Niektóre kości są cięższe od innych i wymagają interwencji kilku graczy, więc bez dobrej pracy zespołowej nie uda ci się odnieść sukcesu w tej rundzie. Ukończ każdą rundę z wystarczającą liczbą żetonów bossów, a runda z bossem zostanie odblokowana, a towarzyszyć jej będzie ogromna jama lawy! Będziesz musiał wykopać szkielet, unikając niebezpieczeństw związanych z lawą i koordynować precyzyjne skoki ze swoją drużyną.

Część 6 (Zakończenie): Odbicie balonu – Wielki finał

Aby zakończyć stylowo, odkryj Balloon Bounce, ostatnią rundę trybu imprezy. Dostępne do wypróbowania w ten weekend i odblokowane na stałe w dalszej części sezonu 2. Wzbij się wysoko w niebo i odbijaj się od różnych gigantycznych balonów, aby zdobyć punkty! Aby odnieść sukces w każdej rundzie, Twój zespół musi skupić się na określonych typach piłek. Uważaj, aby nie przebić balonów innych graczy, gdyż brak skoku i upadek na ziemię spowoduje stratę dużej ilości czasu. Zbieraj pływające żetony bossów, aby odblokować spawn Nitros Oxide i jego UFO. Balony rakietowe zadadzą obrażenia statkowi kosmicznemu, ale Oxide nie ułatwi twojej drużynie, ponieważ wystrzeli miny, znacznie utrudniając przetrwanie.

Wniosek: obejrzyjcie już dziś drugi sezon Crash Team Rumble!

Sezon 2 Crash Team Rumble jest już dostępny, obejmujący wszystkie rundy trybu imprezy! Nowe karty, nowa moc i przerażający Ripto ze świata Spyro the Dragon również dołączają do drużyny w sezonie 2. Dołącz już teraz do przygody online, dostępnej na Xbox Series X|S i Xbox One. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Crash Bandicoot i śledź @CrashBandicoot na Instagramie, Twitterze, Facebooku i TikToku, aby otrzymywać aktualności i aktualizacje. Wymagane jest połączenie z kontem Activision i Internetem. Może być wymagana subskrypcja gry wieloosobowej online. Niektóre treści nie są dostępne w bezpłatnej wersji próbnej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.crashbandicoot.com. Crash Team Rumble™ – Edycja Deluxe Activision Publishing Inc. ☆☆☆☆☆ 51 ★★★★★ 39,99 $ Ta edycja zawiera: – Crash Team Rumble™ na Xbox One / Xbox Series X|S – Odblokowanie Premium Battle Pass na sezony 1 i 2* – Pakiet cyfrowego prototypu. Zawiera: – 8 „Klockowych” skórek bohaterów – „Pikselowany” cień – Zwycięską muzykę „Get On My Level” – „Blocky” Kapelusz – „Blocky” Plecak – „Blocky” Efekty punktowe – Unikalny sztandar – Natychmiastowe odblokowanie 25 poziomów w sezonie 1 Przepustki Bitewnej Premium * Ważne tylko przez ograniczony czas. Natychmiastowe odblokowanie Przepustki Bitewnej Premium Sezonu 1 i wszystkich 25 poziomów musi zostać ukończone przed 12 września…

Źródło: news.xbox.com