Crash Bandicoot: sprzedaż 20 milionów egzemplarzy, kontynuacja tradycji

Trylogia N. Sane Crasha Bandicoota: światowy sukces

Gra Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, zawierająca remastery pierwszych trzech gier Crash Bandicoot, odniosła ogromny światowy sukces. Zespół Crash Bandicoot ujawnił wczoraj wieczorem, że trylogia sprzedała się już w 20 milionach egzemplarzy na całym świecie. Aby uczcić ten sukces, kilka gier Crash Bandicoot jest obecnie dostępnych w sprzedaży na PlayStation, a oferty są ważne do 3 lipca.

Ogromny sukces komercyjny

Zremasterowana kolekcja gier Crash Bandicoot N. Sane została po raz pierwszy wydana w 2017 roku na PlayStation 4. Po wydaniu odniosła ogromny sukces, stając się nawet największą premierą roku na jednej platformie, przewyższając sam Horizon: Zero Dawn.

Dobrze zachowana nostalgia

Po wyłączności na PS4, trylogia pojawiła się w następnym roku na Xbox One, PC i Switch. Nasze doświadczenia z trylogią Crash Bandicoot N. Sane po jej wydaniu w 2017 roku były zarówno nostalgiczne, jak i irytujące, jak to ujął zespół recenzentów. Zwrócili uwagę, że chociaż te gry mogą nie być najlepszymi platformówkami pierwszej klasy, dla wielu graczy pozostają cennymi wspomnieniami.

Źródło: www.eurogamer.net