Cooking Mama: Nowa gra twórców Cookstar z dodatkowym zamówieniem Nile RodgersJeśli cofniesz się myślami do 2020 roku, być może pamiętasz wydaną mieczem małą grę zatytułowaną Cooking Mama: Cookstar. Kontrowersje otoczyły grę po tym, jak łagodna symulacja gotowania została nagle wycofana z eShop Switch wkrótce po jej wydaniu, co doprowadziło do plotek o wbudowanym kopaniu kryptowalut, bezprawnym korzystaniu z muzyki chronionej prawami autorskimi i sporach między twórcą gry a wydawcą, Planet Entertainment oraz właściciele serii Cooking Mama, Office Create.

Teraz zdystansowana od płomiennej matriarchy, która dominowała w grach kulinarnych Nintendo od połowy 2000 roku, Planet Entertainment ogłosiła, że ​​jej następna symulacja szefa kuchni, Yum Yum Cookstar, pojawi się na Switchu. 4 października 2022.

Nie jest już związany z serią Cooking Mama (wydaje się, że poza formą), w grze będziesz gotować szereg potraw dla trójki sędziów, którzy są oskryptowani, co dziwne, przez Pamiętnik narodowy pisarze.

Co dziwniejsze, twoja playlista gotowania została skomponowana przez samego Nile’a Rodgersa. Zgadza się, frontman Chic, który był geniuszem stojącym za klasykami disco i funk, takimi jak „Everybody Dance” i „Le Freak”, stworzył ścieżkę dźwiękową do symulatora gotowania na Switchu. Nigdy nie myślałem, że napiszemy to zdanie, ale oto jesteśmy.

Aby zobaczyć pełne menu funkcji, które pojawią się na Yum Yum Cookstar, sprawdź poniższą listę:

– Opanuj dziesiątki technik gotowania, aby odblokować ponad 70 unikalnych przepisów!

– Kontroluj go na swój sposób za pomocą dotyku, ruchu lub kontrolera

– Minigry oparte na rytmie i energetyczna ścieżka dźwiękowa Nile’a Rodgersa sprawią, że będziesz chciał tańczyć!

– Podziel się komediowymi reakcjami sędziego w mediach społecznościowych!

– Dostosuj swoją kuchnię i urządzenia

– 4 tryby trudności: Relaxed, Casual, Pro, Cookstar

– Wyselekcjonowane turnieje zaproszeniowe

– Codzienne wyzwania kulinarne

– Pisanie przez National Lampoon

Premiera 4 października w formie fizycznej i cyfrowej w cenie 39,99 USD. Cooking Mama: Cookstar może udowodnić odwieczne powiedzenie, że zbyt wielu kucharzy psuje rosółwięc być może Yum Yum Cookstar będzie w stanie dodać ładny ozdobnik i ładnie ułożyć gatunek na powrót na Nintendo.

A jeśli nic więcej, odrobina Nile Rodgers jest nigdy zła rzecz.

Co sądzisz o tej nadchodzącej grze? A co tam robi Nile Rodgers? Czy twórcy po prostu mieli szczęście? Spanikuj w komentarzach.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/cooking-mama-cookstar-creators-new-game-comes-with-a-side-order-of-nile-rodgers