Converse ujawnia uchwyty, koszule, czapki i nie tylko z okazji 25-lecia Pokemona


Converse ujawnił ekscytującą linię produktów, które świętują 25. rocznicę Pokemona, w tym tematyczne uchwyty, koszule, czapki, plecaki i wiele innych.

Obecnie na Converse.com dostępnych jest 14 produktów i chociaż wiele z nich jest już wyprzedanych, ponieważ oczywiście są, kilka jest jeszcze gotowych do zakupu. Miejmy nadzieję, że nastąpią uzupełnienia zapasów, ponieważ jest tu kilka przedmiotów, które z pewnością pomogą uczynić każdego z najlepszych, jak nikt inny.

Converse x Pokemon 25th Anniversary Products

Pierwszym prezentowanym butem jest Converse x Pokemon Poke Ball Chuck Taylor All Star, a jego sugerowana cena to 70 USD. Jest to biały but z łatami na kostkach Poke Ball i czarno-białymi wizerunkami Pikachu, Charmandera, Squirtle’a, Bulbasaura, Meowtha i Jigglypuffa.

Dla tych, którzy szukają czarnego buta, Converse x Pokemon First Partners Chuck Taylor All Star jest dla Ciebie. Mają te same Pokemony, co inne Chucky, ale tym razem są w pełnym kolorze. Będą również kosztować 70 USD.

Oprócz dziecięcych wersji poprzednich butów, młodsi trenerzy również ucieszą się, wiedząc, że są też urocze buty Pikachu i Jigglypuff, które kosztują 40 dolarów i sprawią, że wielu będzie chciało mieć dla nich większe rozmiary.

Jest też czapka i koszula Pikachu, sweter i bluza z kapturem, a nawet plecak w stylu Pikachu.

Wszystkie te przedmioty pomogą trenerom świętować 25. rocznicę Pokemonów i przybędą zaledwie kilka tygodni przed wydaniem Pokemon Legends: Arceus na Nintendo Switch i zabierze Pokemona w nowym i ekscytującym kierunku.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/converse-reveals-pokemon-25th-anniversary-chucks-shirts-hats-and-more