Convergence: A League of Legends Story – premiera już w tym miesiącu!

Riot Forge i Double Stallion Games ogłaszają premierę Convergence: A League of Legends Story

Riot Forge i Double Stallion Games ogłosiły, że Convergence: A League of Legends Story zostanie wydana w tym miesiącu. Gra to dwuwymiarowa platformówka akcji dla jednego gracza, w której główną rolę gra mistrz ligi Ekko. Premiera gry odbędzie się 23 maja, a będzie można ją kupić na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC przez Steam, GOG i Epic Games Store.

Nowy zwiastun fabularny

Razem z datą premiery, Riot Forge i Double Stallion Games udostępniły nowy zwiastun fabularny, który przedstawia stawkę historii Convergence. Zobacz go poniżej:

„W Convergence: A League of Legends Story™ gracze będą odkrywać spektakularny świat Zaun jako Ekko, młody wynalazca z pomysłowym urządzeniem do manipulowania czasem. Podążaj śladami Ekko, ulubionego przez fanów bohatera League of Legends, który odkrywa, że ​​moc zmieniania czasu ma wiele konsekwencji. Opracowana przez Double Stallion Games gra Convergence to platformowa gra akcji 2D z niesamowitym stylem graficznym, który koncentruje się na zacięta, dynamiczna walka i wyjątkowe możliwości eksploracji, jakie daje zdolność Ekko do podróżowania w czasie i przestrzeni”.

Zdjęcia z gry

Zobacz kilka zrzutów ekranu z gry w galerii poniżej:


zdjęcie 2
zdjęcie 3

League of Legends Story

Aby zobaczyć więcej gier fabularnych League of Legends, sprawdź The Magseeker: A League of Legends Story, który został wydany w zeszłym miesiącu, a następnie przeczytaj o nadchodzącej Song of Inu: A League of Legends Story.

Czy zamierzasz sprawdzić Convergence: A League of Legends Story w tym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: https://www.gameinformer.com/2023/05/02/convergence-a-league-of-legends-story-will-be-released-this-month.