Company of Heroes 3 przesunięte do lutego 2023 r.Sega ogłosiła trzymiesięczne opóźnienie w wydaniu Company of Heroes 3, które pojawi się teraz 23 lutego 2023 roku.

Ogłaszając wstrzymanie tego popołudnia, Sega powiedziała, że ​​​​trzyquel strategii czasu rzeczywistego Relic Entertainment „nie do końca odpowiada naszym graczom lub naszym własnym wysokim standardom”, z „błędami do zgniecenia, pikselami do polerowania, rozgrywką do dostosowania i opiniami na temat adres zamieszkania”.

W tym ostatnim punkcie Sega mówi, że deweloper Relic nadal reaguje na opinie społeczności na temat ulepszeń dynamicznej mapy kampanii w grze, silniejszego wizualnego skupienia się na „wytrzymałości i szczegółach” podczas bitew, przerobionego systemu oświetlenia oraz poprawek w interfejsie i interfejsie użytkownika. .

Rozgrywka Company of Heroes 3 w akcji.

Sega mówi, że Relic zareagował już na graczy, którzy wypróbowali wieloosobowy test pre-alfa gry w listopadzie 2021 roku, którzy „pomogli zespołowi w znaczących ulepszeniach grup bojowych, ich drzew ulepszeń, jednostek i zdolności wezwania”.

Zespół nadal „przegląda i ulepsza” dialog, aby zapewnić, że praca głosowa jest „autentyczna dla określonych postaci i ich rodzimych akcentów [is] w grze „.

„Wiemy, że chcemy dostarczyć najlepszą możliwą grę i czujemy, że jeszcze nas tam nie ma” – zauważył Sega w dokumencie z pytaniami i odpowiedziami udostępnionym Eurogamerowi. „Twoje opinie pomogły nam w podjęciu decyzji o upewnieniu się, że CoH3 spełnia wysokie standardy zarówno zespołu programistów, jak i naszych graczy.

„Ten dodatkowy czas pozwala nam pracować nad ogólnymi ulepszeniami, zbalansowaniem i dopracowaniem CoH 3, aby upewnić się, że gra spełni oczekiwania graczy i zapewni najgłębsze wrażenia taktyczne w serii”.

Nie oczekuj, że ten czas zostanie wykorzystany na dodanie jakichkolwiek nowych funkcji, trybów, frakcji lub jednostek, kontynuował wydawca. Zawartość startowa Company of Heroes 3 jest teraz zablokowana, a opóźnienie polega po prostu na „doszlifowaniu, dostrojeniu i naprawieniu błędów” tego, co już jest w grze.

„Praca ze społecznością CoH-Dev przez ostatnie lata była nieocenionym doświadczeniem i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ich dotychczasowy wkład w CoH3” – powiedział szef Relic Justin Dowdeswell. „Chcemy dostarczyć największą i najbardziej wciągającą grę w historii naszej serii, co oznacza, że ​​potrzebujemy trochę więcej czasu na naprawianie błędów, balansowanie i dopracowywanie, aby zapewnić naszym graczom fantastyczne wrażenia podczas premiery”.

Źródło : https://www.eurogamer.net/company-of-heroes-3-delayed-to-february-2023