Colt Canyon i Bladed Fury to grudniowe Xbox Games with GoldXbox Games with Gold wciąż działa, a Microsoft potwierdził grudniowe tytuły dla członków Xbox Live, takie jak Colt Canyon i Bladed Fury

Colt Canyon jest opisywany jako „atmosferyczna i dynamiczna” strzelanka typu rogue-like, której akcja toczy się na pikselowym Dzikim Zachodzie, w której gracze mogą utorować sobie drogę do uratowania porwanego partnera przed bezwzględnymi bandytami. „Weź broń i TNT”, wyjaśnia deweloper Retrific, „i przebij się przez wrogi kanion pełen ukrytych skarbów, broni, przeszkód i wszelkiego rodzaju krwiożerczych szumowin”.

Eurogamer nie zeskanował krytycznego oka na Colt Canyon, ale z bardzo pozytywną oceną na Steamie, wydaje się, że masom wydaje się, że ten jest całkiem niezły!

Colt Canyon — oficjalny zwiastun premierowy.

Jeśli chodzi o Bladed Fury, jest to klasyczna gra akcji 2D inspirowana chińską mitologią, uzupełniona o „tradycyjny styl graficzny i dźwięk”, aczkolwiek z nieco surrealistycznym akcentem. Obiecuje „płynne doświadczenie w walce, wysokooktanowy system kombinacji oraz mnóstwo starożytnych wrogów i bogów do zniszczenia”, a konsensus Steam jest bardzo pozytywny.

Zwiastun Blade Fury.

Colt Canyon będzie dostępny w ramach Xbox Games with Gold od 1 do 31 grudnia, a Bladed Fury od 16 grudnia do 15 stycznia. A jeśli jeszcze nie odebrałeś listopadowych tytułów Games with Gold, Pretorian – HD Remaster będzie dostępny do jutra, 30 listopada, a Dead End Job do 15 grudnia.

Źródło : https://www.eurogamer.net/colt-canyon-and-bladed-fury-are-decembers-xbox-games-with-gold