Co nowego w marcu w PlayStation Plus: Resident Evil 3, Marvel’s Midnight Suns i nie tylko

Sony ujawniło gry, które w marcu dołączą do katalogu PlayStation Plus Extra i Premium, na czele z remakiem Resident Evil 3 firmy Capcom i znakomitą grą strategiczną o superbohaterach studia Firaxis Marvel’s Midnight Suns.

Marvel’s Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns, dostępna na PlayStation 4 i PS5, stawia graczy przeciwko siłom Lilith, Matki Demonów, z mile widzianą pomocą ogromnej grupy superbohaterów. Łączy w sobie akcję strategii turowej z kilkoma całkiem przyjemnymi przerywnikami budującymi relacje, nieco podobnymi do Fire Emblem, i jest naprawdę całkiem niezły.

Remake Resident Evil 3

Również dobry, remake Resident Evil 3 firmy Capcom (na PS4 i PS5) ożywia survival horror z 1999 roku – choć nie na tym samym imponującym poziomie, co remake Resident Evil 2 – oferując ekscytującą podróż przez Raccoon City, gdzie potworny Nemezis ściga Jill Walenty i towarzystwo. Dołącza do niej Lego DC Supervillains na PS4 – wyścigówka akcji w otwartym świecie, w której występują takie postacie jak Joker, Harley Quinn i inni członkowie Injustice League – a także pełna oferta PlayStation Plus Extra na marzec.

Gry PlayStation Plus Extra na marzec

– Remake Resident Evil 3 (PS5, PS4)
– Marvel’s Midnight Suns (PS5, PS4)
– Lego DC Supervillains (PS4)
– Blood Bowl 3 (PS4, PS5)
– Super Neptunia RPG (PS4)

Blood Bowl 3 to przede wszystkim gra fantasy w futbolu, a także RPG z przewijaniem bocznym w Super Neptunia RPG, Dragon Ball Z: Kakarot i Mystic Pillars: Remastered – gra logiczna inspirowana grą tradycyjnej indyjskiej firmy Ali Guli Mane.

A to nie wszystko na marzec; Abonenci PlayStation Plus Premium mogą także korzystać z kilku dodatków do katalogu Classics: Jak and Daxter – The Lost Frontier, platformówka akcji na PSP, Cool Boarders, gra wyścigowa na snowboardzie na PS1 oraz Gods Eater Burst, polowanie na PSP, we wszystkie dostępne na PS4 i PS5. Oczekuj, że wszystko powyższe pojawi się we wtorek, 19 marca.

Gry premium PlayStation Plus na marzec

– Jak i Daxter: Zaginiona granica (PS5, PS4)
– Fajni snowboardziści (PS5, PS4)
– Wybuch Pożeracza Bogów (PS5, PS4)

Źródło: www.eurogamer.net