Co masz nadzieję zobaczyć w The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2?


Seria Legend of Zelda niedawno obchodziła swoje 35. urodziny i z niecierpliwością oczekujemy kontynuacji Breath of the Wild. Jak dotąd, otrzymaliśmy tylko kilka krótkich spojrzeń na to, czego możemy się spodziewać po premierze następnej wiosny.

Breath of the Wild nie bez powodu znajduje się na szczycie naszej listy 100 najlepszych gier wideo wszech czasów. Dało nam to rozległy otwarty świat wypełniony po brzegi kapliczkami i tajemnicami do odkrycia oraz niesamowitymi nowymi narzędziami do użycia, takimi jak Łupek Sheikah, a także umożliwił kreatywne rozwiązania wielu zagadek w grze. Niektórzy nie byli jednak fanami braku tradycyjnych lochów, systemu wytrzymałości broni oraz braku łączenia muzyki z rozgrywką, co było charakterystyczne dla poprzednich odsłon serii.

10 najlepszych gier Legend of Zelda

Mając to na uwadze, dzisiejszym tematem jest to, co masz nadzieję zobaczyć w sequelu Breath of the Wild. Czy system trwałości można wykorzystać, aktualizując? Czy powinien podwoić ideę sanktuariów, czy wrócić do tradycyjnego formatu lochów? Jakie elementy są dla Ciebie najważniejsze w grze Zelda? Daj nam znać w komentarzach.

Jada Griffin jest liderem społeczności IGN. Jeśli nie angażuje się tutaj w kontakt z użytkownikami, prawdopodobnie tworzy własne gry, maksymalizuje statystyki Szczęścia w swoich ulubionych grach lub rzuca wyzwanie swoim graczom D&D za pomocą intensywnej walki lub mistrzowskich łamigłówek. Możesz śledzić ją na Twitterze @Jada_Rina.

Źródło : https://www.ign.com/articles/what-are-you-hoping-to-see-in-the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-2