Co jest w sklepie z przedmiotami Fortnite dzisiaj – 28 października 2021: Kernal Poppy debiutuje, Gildedguy powraca


Kolejny dzień, kolejna aktualizacja sklepu z przedmiotami Fortnite. Dzisiejsza aktualizacja niesie ze sobą kolejną zupełnie nową skórkę postaci, a także nową ozdobę na plecy i emotikonkę, która będzie idealna na nadchodzący festiwal horrorów w Fortnite, Shortnitemares. Oto nowości w sklepie z przedmiotami Fortnite na 28 października 2021 r.

Nowy nabytek to Kernal Poppy, obsesja na punkcie filmów, uh, zielona… rzecz. Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, do czego ma odnosić się jego gumowate ciało (zielone ekrany?), ale jego popcornowy tors i retro okulary 3D nie pozostawiają wątpliwości: ten koleś uwielbia swoje filmy. Możesz złapać Kernal Poppy skórka za 1200 V-dolców, w tym również jego Slurpy Slush’Em z powrotem bling. Nowicjusz w zestawie Shortnitemares, możesz również chcieć Emotka Butter Buddy za 200 V-dolców, który przedstawia twoją postać siedzącą na fotelu teatralnym przestraszoną tego, co przed nią i jedzącą komicznie duże wiadro popcornu. Będzie idealny na festiwal horrorów w ten weekend.

Jeśli podobają Ci się Twoje postacie z Fortnite z kulistymi głowami, pokochasz dzisiejszy ekwipunek Sklepu z Przedmiotami.

Jeśli pamiętasz z ostatniego letniego festiwalu Short Nite, Gildedguy odbył podróż od bohatera YouTube do bohatera Fortnite i wrócił do sklepu ze swoim wyjątkowym, cieniowanym wyglądem. Oto wszystko, co możesz dostać w zestawie Gildedguy:

  • Skórka pozłacanego faceta (z tylną peleryną Błotnego Wojownika) – 1500 V-dolców
  • Kilof Stellapen Smashpack – 800 V-dolców

Jeśli 2300 V-dolców jest zbyt wysokie dla twojego fandomu Gildedguy, możesz zdobyć wszystkie trzy przedmioty w pakiecie za 1800 V-dolców. Gdzie indziej, zszywki Fortnite, takie jak Dzika karta, Aurai inspirowany Seinfeldem Tryumfowanie emotikon wrócili jeszcze raz.

Nadal znajdziesz licencjonowanych bohaterów i antybohaterów, takich jak Ariana Grande, ten Batman, który się śmieje, oraz Mieszkaniec Zła w sklepie też dzisiaj. Nie przegap, aby zobaczyć pełny opis dzisiejszego sklepu z przedmiotami iFireMonkeyporęczny obraz poniżej.

Wrócimy jutro z kolejnym podsumowaniem aktualizacji sklepu z przedmiotami Fortnite.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Source : https://www.gamespot.com/articles/whats-in-the-fortnite-item-shop-today-october-28-2021-kernal-poppy-debuts-gildedguy-returns/1100-6497476/?ftag=CAD-01-10abi2f