Co jest w sklepie z przedmiotami Fortnite dzisiaj – 2 listopada 2021: Przybywa El Chapulín Colorado


Podczas gdy sklep z przedmiotami Fortnite nie jest już pełen kostiumów na Halloween, wciąż jest wiele do zrobienia, jeśli masz V-dolce wypalające dziurę w twoim e-portfelu. Dzisiejsze nowe przedmioty w sklepie zawierają zupełnie nową crossoverową skórkę, ale wybaczymy wam, jeśli nie znacie materiału źródłowego. Oto wszystkie nowości w sklepie z przedmiotami Fortnite na 2 listopada 2021 r.

Najnowszym przedmiotem w dzisiejszej aktualizacji sklepu jest Skórka El Chapulín Kolorado. Wstrząsający bohater jest wzorowany na meksykańskim sitcomie z lat 70., który parodiował sagi o superbohaterach tamtych czasów. Głównego bohatera, El Chapulín Colorado, czyli The Red Grasshopper, zagrał Roberto Gómez Bolaños, który również stworzył serial.

Osobiście oszczędzam pieniądze na skórkę Karla Havoca.

To jego podobizna pojawia się w grze, choć w ofercie jest też kilka wariantów na wypadek, gdybyś wolał umieścić innego awatara w jego bezsprzecznie stylowym stroju. Oto wszystko w zestawie El Chapulín Colorado:

  • Skórka El Chapulín Colorado – 1200 V-dolców
  • Kilof Chipotle Chillón – 500 V-dolców
  • ¡Qué No Panda El Cúnico! Emotka – 500 V-dolców
  • Pakiet El Chapulín Colorado (ze skórką, kilofem, emotką i ekskluzywnym tyłem) – 1600 V-dolców
  • Pakiet Colorada (z pięcioma różnymi postaciami kobiecymi w stroju El Chapulín Colorado) – 2000 V-dolców
  • Pakiet El Chapulín (z pięcioma postaciami mężczyzn w stroju El Chapulín Colorado) – 2000 V-dolców

W innym miejscu w sklepie kończy się czas na kilka crossoverowych skórek, ale każda z nich będzie tu przez co najmniej jeden dzień więcej. To obejmuje Wydma, Ariana Grande, oraz Batman, który się śmieje. Skórki Resident Evil na razie zniknęły, ale ponieważ nie były oficjalnie częścią Fortnite: Koszmarów Czar, miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli czekać przez rok, aby zobaczyć je ponownie w sklepie, jak wiele innych halloweenowych skórek.

Możesz rzucić okiem na cały sklep na jednym poręcznym zdjęciu od iFireMonkey.

Chociaż jest to stosunkowo powolny dzień dla tych, którzy chcą wydać swoje V-dolce, nie zapominaj, że wydaje się, że dzieli nas zaledwie kilka dni od ważnego skrzyżowania Epic i Riot ze skórką Fortnite Jinx.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Source : https://www.gamespot.com/articles/whats-in-the-fortnite-item-shop-today-november-2-2021-el-chapulin-colorado-arrives/1100-6497610/?ftag=CAD-01-10abi2f