Co jest w sklepie z przedmiotami Fortnite dzisiaj – 19 października 2021: Pakiet zadań Graveyard Drift i nie tylko


Wraz ze zbliżającym się Halloween, sklep z przedmiotami w Fortnite wprowadza kolejną nową upiorną postać. Tym razem jest to pakiet Graveyard Drift Quest, który na nowo przedstawia postać z Fortnite z nowym zestawem kosmetycznym o tematyce wampirów. Jeśli ci to nie odpowiada, może cała linia bohaterów i złoczyńców DC Comics będzie pasować. Oto wszystko w sklepie z przedmiotami Fortnite na 19 października 2021 r.

Co jest w sklepie z przedmiotami Fortnite

Nagłówek jest zupełnie nowy Pakiet zadań driftu cmentarnego, który nadaje zwykle zamaskowanej postaci Driftowi wampirzą metamorfozę, która obejmuje trzy style dla jego nowego wyglądu Driftwalkera, a także mnóstwo kosmetyków, które dopełnią jego transylwańską transformację. Możesz dostać jego szybowiec, z powrotem bling, oraz kilof w pakiecie z Driftwalkerem, a także ciesz się odzyskaniem wszystkich pieniędzy z jego dołączonym pakiet zadań.

Podobnie jak inne postacie, które są dostarczane z pakietami zadań, wystarczy ukończyć wyzwania już w grze, aby zdobywać V-dolce za każdy kamień milowy w pakiecie zadań Drift. Pakietu Graveyard Drift nie można kupić za V-dolce. Zamiast tego kosztuje 15,99 USD, ale po ukończeniu jego zadań zarobisz 2000 V-dolców, czyli około 16 USD. Oto wszystko w jego pakiecie:

  • Skórka Driftwalker (z dwoma alternatywnymi stylami)
  • Złamane Fractal Wings z powrotem bling
  • Kilof Zepsute Krawędzie Szczeliny
  • Spaczony szybowiec Wąsów
  • Driftwalker’s Quest Pack (do 2000 V-dolców)
Drift jest teraz Driftwalkerem na Halloween i jest spragniony.

Jeśli nie podoba ci się nowy przerażający wygląd Drift i wolisz przebierać się na Halloween w inny sposób, możesz wybrać z pełnej kolekcji DC Comics, która jest dostępna w ItemShopie po wydarzeniu DC Fandome, które odbyło się w miniony weekend. Wybieraj spośród Wonder Woman, Beast Boya, Harley Quinn i wielu innych. Każda zawiera różne akcesoria i sprzedaje się za około 15-20 USD za pakiet postaci.

W innym miejscu w tym obecnie przewymiarowanym sklepie znajdziesz nową skórkę Kaws, powrót Ghoul Trooper, nową słodką Gummy Fishstick i wiele więcej. Chociaż niektóre skórki z Fortnite: Koszmarów Czar zniknęły, spodziewaj się, że powrócą w nadchodzących dniach, abyś mógł zrobić ostatnie zakupy przed Halloween. Złap wszystko w ItemShopie w tym tweecie od iFireMonkey.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Source : https://www.gamespot.com/articles/whats-in-the-fortnite-item-shop-today-october-19-2021-graveyard-drift-quest-pack-and-more/1100-6497179/?ftag=CAD-01-10abi2f