Co jest w sklepie z przedmiotami Fortnite dzisiaj – 14 października 2021 r.: Skull Trooper, Skull Ranger i nie tylko


Nadszedł nowy dzień w sklepie z przedmiotami Fortnite, co oznacza, że ​​kilka nowych kosmetyków jest w sprzedaży, w tym niektóre, których nie można było kupić od prawie roku. Oto wszystko, co znajdziesz w sklepie z przedmiotami Fortnite na 14 października 2021 r.

Nowe dodatki do namiotu są Żołnierz Czaszek oraz Strażnik Czaszek, z których każdy ma teraz nowy, alternatywny styl złotego szkieletu. Skull Trooper kosztuje 1500 V-dolców, podczas gdy Skull Ranger jest nieco tańszy za 1200 V-dolców. Aby skompletować ich zestawy, warto również rozważyć chwycenie Sierp czaszki kilof, Szczerzący się ghul z powrotem bling, a Kryptowy krążownik.

Jeśli wcześniej kupiłeś którąś ze skórek postaci, być może zauważyłeś, że otrzymałeś ich nowe alternatywne style na początku tego tygodnia bez dodatkowych opłat, co jest równoznaczne z kursem Fortnite. To daje ich pełną garderobę stylów do trzech.

Oto kompletny Zestaw Czaszek i ile będzie Cię kosztować każdy przedmiot:

  • Skull Trooper – 1500 V-dolców
  • Skull Ranger – 1200 V-dolców
  • Sierp Czaszki – 1200 V-dolców
  • Uśmiechnięty Ghul – 400 V-dolców
  • Crypt Cruiser – 1200 V-dolców
Item Shop jest dziś certyfikowany jako upiorny.

W innym miejscu sklepu znajdziesz emotkę Toosie Slide, która powróciła po prawie miesięcznej nieobecności. Streamer Fortnite Twitch, Taspio, ma swój własny pakiet szafek, który zawiera Surfująca wiedźma, Moc gwiazdy z powrotem bling, Pogrubiony pasek kilof, Petunia szybowiec, a Delektuj się W emotikon. Całkowicie różowy pakiet może być Twój za 1800 V-dolców, obniżony ze zwykłej ceny 2700 V-dolców, jeśli kupiłeś przedmioty osobno.

Jeśli nadal chcesz zdobyć niektóre z innych skórek Fortnite: Koszmarów Czar 2021, wszystkie one nadal tam są, w tym Rick Grimes, Potwór Frankensteina i wszystkie cztery style Dyni, które Epic wypuścił w ciągu ostatnich kilku października. Aby uzyskać pełny wgląd w dzisiejszy sklep z przedmiotami w Fortnite, pozwól iFireMonkey uchwyć to wszystko na jednym, zgrabnym obrazie.

Sprawdzaj jutro i codziennie najnowsze aktualizacje i informacje w ItemShopie. W międzyczasie nie przegapcie wielkiej wiadomości: Among Us i Fortnite oficjalnie współpracują.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Source : https://www.gamespot.com/articles/whats-in-the-fortnite-item-shop-today-october-14-2021-skull-trooper-skull-ranger-and-more/1100-6497059/?ftag=CAD-01-10abi2f