Co jest w sklepie z przedmiotami Fortnite – 26 października 2021: Batman, który się śmieje, debiutuje skórka


Nadszedł nowy dzień w sklepie z przedmiotami Fortnite, a dzisiejsza nowa skórka jest wyjątkowa. Wraz z wprowadzeniem Skórka Fortnite Batman Who Laughs, bohater DC otrzymał swoją piątą interpretację w Fortnite – najwięcej ze wszystkich superbohaterów w grze. W komplecie ze swoim pełnym pakietem Batman, który się śmieje, to najnowsza licencjonowana skórka w sklepie z przedmiotami, który jest ich dzisiaj pełen. Oto wszystko w ItemShopie na 26 października 2021 r.

Batman Who Laughs i powiązane z nim kosmetyki wchodzą w skład nowego zestawu Dark Multiverse, który jest ukłonem w stronę pokręconego spojrzenia na bohatera od dawnego pisarza Bata Scotta Snydera. Jego zestaw zawiera również szybowiec i kilof. Gracze, którzy chcą kupić pełny zestaw, mogą go otrzymać jako część pakietu po obniżonej cenie 2200 V-dolców. Pełny zestaw zawiera:

  • Skórka „Batman, który się śmieje” — 1500 V-dolców
  • Kilof Death Metal Scythe – 800 V-dolców
  • Szybowiec Wings of Madness – 800 V-dolców

Dla czytelników komiksów, bardziej ekskluzywne, ale powiązane elementy znajdują się w fizycznych kopiach Fortnite/Batman: The Foundation, nowego komiksu, który trafi na półki 26 października. Gracze, którzy złapią komiks, odblokują kostium upadłego bohatera, Okoń Robina z powrotem bling, a Ekran ładowania Dark Days.

Kup nowy komiks crossover w tym tygodniu, a zgarniesz dodatkowe kosmetyki do Fortnite.

W innym miejscu w ItemShopie jest mnóstwo licencjonowanych skórek z różnych serii. Znajdziesz skórki Dune, skórki Resident Evil oraz nową skórkę Spacefarer Ariana Grande. Oprócz tego wciąż dostępnych jest wiele „upiornych ofert”, które pomogą ci sfinalizować pomysły na kostiumy z Fortnite: Koszmarów Czar w samą porę na grę Wrath of the Cube Queen.

Aby uzyskać szerokokątny widok sklepu, sprawdź poręczny tweet z iFireMonkey.

Wrócimy jutro, aby omówić nową rundę aktualizacji sklepu z przedmiotami Fortnite.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.





Source : https://www.gamespot.com/articles/whats-in-the-fortnite-item-shop-october-26-2021-the-batman-who-laughs-skin-debuts/1100-6497362/?ftag=CAD-01-10abi2f