Co jest w sklepie z przedmiotami Fortnite – 20 października 2021 r.: skórki Fortnite Dune i nie tylko


Sklep z przedmiotami Fortnite został zaktualizowany zgodnie z harmonogramem, a najnowsza partia skórek, plecaków i nie tylko zawiera zupełnie nowe postacie z Diuny, bohaterów Halloween i złoczyńców DC. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem epopei science fiction i nowych skórek Fortnite Dune, czy nie, być może znajdziesz coś, czego szukasz podczas Halloweenowego wydarzenia Fortnite.

Gdy Fortnite: Koszmarów Czar jest już w toku — sprawdź wszystkie szczegóły dotyczące Wrath of the Cube Queen, jeśli je przegapiłeś — to dobry moment, aby przebrać się w kostium. Nowa Skórki Paula Atreidesa i Chani z Dune może być fajnym pomysłem na kostium dla par, jeśli polujesz na cukierki Fortnite. Na początku tego tygodnia widzieliśmy przeciek tego nowego zestawu kosmetycznego, a teraz postacie zadebiutowały oficjalnie.

Dla zagorzałych Diuny możesz zdobyć kompletny zestaw, który zawiera tylną bling, emotikonę, ekran ładowania i wiele więcej. Oto wszystko w Zestaw wydm:

  • Skórka Chani – 1500 V-dolców
  • Skórka Paula Atrydów 1500 V-dolców
  • Pakiet Diuny (skórki Paul i Chani, ekran ładowania i dwa tylne blingi) – 2000 V-dolców
  • Kilof Maker Hooks – 800 V-dolców
  • Kilof z dwoma ostrzami 500 V-dolców
  • Szybowiec Ornitopter – 800 V-dolców
  • Emotka Sand Walk – 200 V-dolców
  • Pakiet Dune Gear (z kilofami, lotnią i emotikoną) – 1500 V-dolców
Dune pojawia się w Fortnite w samą porę na premierę filmu w kinach i na HBO.

Łącznie, jeśli chcesz każdy przedmiot z oferty Diuny, będzie to kosztować 3500 V-dolców, czyli prawie 30 USD. Upewnij się, że chwycisz dwa pakiety, jeśli tak wolisz, abyś mógł zebrać te oszczędności, ponieważ jest jeszcze droższy, jeśli kupisz go osobno.

Jeśli nie jesteś fanem Diuny, możesz zamiast tego cieszyć się pełną kolekcją DC Comics, która pozostaje w ItemShopie przez co najmniej jeden dzień. Kasy Cudowna kobieta, Ordynans, Harley Quinn, i więcej. Pozostało również wiele postaci z Halloween, w tym Gumowaty Pałeczka Rybna, ten Pakiet sztuczek i smakołyków imprezowiczów ubranych w piżamy i Martwa karta zestaw zombie piłkarzy.

Aby uzyskać pełny obraz dzisiejszego sklepu z przedmiotami, zapoznaj się z Poręczny tweet iFireMonkey, który przechwytuje każdy element na jednym obrazie.

Zajrzyj tu jutro, aby jeszcze raz zajrzeć do sklepu z przedmiotami Fortnite, i wypatruj wkrótce kolejnych niespodzianek z Fortnite: Koszmarów Czarów w sklepie.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Source : https://www.gamespot.com/articles/whats-in-the-fortnite-item-shop-october-20-2021-fortnite-dune-skins-and-more/1100-6497223/?ftag=CAD-01-10abi2f