City of Heroes oficjalnie powraca na autoryzowany serwer fanowski

City of Heroes powraca z oficjalną licencją

City of Heroes oficjalnie powraca dzięki serwerowi fanów poświęconemu utrzymywaniu gry o superbohaterach przy życiu, który otrzymał oficjalną licencję od wydawcy NCSOFT. Po ponad dziesięciu latach od zamknięcia w listopadzie 2012 roku, największy serwer dla fanów oficjalnie wznowił grę online typu RPG dla wielu graczy.

Przedstawiciel serwera fanów, zatytułowany Homecoming, ogłosił w poście na forum, że ich ciężka praca w końcu się opłaciła, dziękując graczom za cierpliwość przez lata. „Chcemy podziękować za cierpliwość przez ostatnie kilka lat i z ogromną radością informujemy, że opłaciło się” – napisano w poście. „NCSOFT oficjalnie udzieliło licencji Homecoming na organizację City of Heroes. »

Bezpieczne konta graczy i postacie

Świadomi, że fani będą mieli wiele pytań dotyczących tej zmiany, w poście wyjaśniono najważniejsze punkty: konta graczy i postacie są bezpieczne, nowa zawartość będzie nadal rozwijana, a gra pozostanie darmowa i będzie działać dzięki darowiznom. Więcej szczegółów poznamy w nadchodzących miesiącach.

Poznaj świat superbohaterów i superzłoczyńców

„Spełnij swoje komiksowe marzenia w tej grze MMORPG, w której żyje cały wszechświat superbohaterów i superzłoczyńców” – czytamy w streszczeniu gry. „Stwórz własnego, unikalnego bohatera z milionów możliwych kombinacji i udaj się w podróż do miasta Paragon, aby odkryć wszystko niebezpieczeństwa, cuda i emocje, które na Ciebie czekają. »

Ekscytująca i kolorowa gra

W naszej recenzji z 2004 roku, kiedy gra została wydana, IGN stwierdził: „City of Heroes jest fajne. Jest ekscytujący, kolorowy, uroczy, brutalny i stanowi świetną realizację komiksu w formie MMO. Wydaje się, że jest to świetny punkt wyjścia dla tych, którzy zawsze uważali gry MMO za onieśmielające. »

Społeczność fanów może cieszyć się z nowej oficjalnej licencji, która zapewnia przyszłość City of Heroes, zachowując jednocześnie ducha oryginalnej gry.

Źródło: www.ign.com