Cities: Skylines zostanie zremasterowane na PS5 i Xbox Series X/S w przyszłym tygodniu


Dla wielu Cities: Skylines to najlepsza symulacja budowania miasta. Kiedy komputer PC pojawił się na rynku w 2015 roku, szybko stał się ulubionym wydaniem fanów dla tych, którzy czuli się zawiedzeni nowoczesnymi tytułami SimCity. Kiedy tytuł pojawił się na konsolach dwa lata później, mniej intuicyjne sterowanie nie wpłynęło zbytnio na wrażenia, umożliwiając nadal dostarczanie wspaniałego wrażenia z budowania miasta. Teraz deweloper Colossal Order i wydawca Paradox Interview ogłosili grę Cities: Skylines Remastered, która poprawia wrażenia graczy konsolowych na niezliczone sposoby.

Ta nowa wersja Cities: Skylines ma na celu umożliwienie graczom tworzenia większych i lepszych metropolii niż kiedykolwiek wcześniej. Oprócz oczywistych ulepszeń graficznych i wydajnościowych, które umożliwił nowszy sprzęt, gracze mogą przenieść swoje umiejętności planowania miast na wyższy poziom dzięki maksymalnie 25 kafelkom do zbudowania zamiast 9 w wersjach na PS4 i Xbox One. Ponadto gracze mogą spodziewać się narzędzia szybkiego wyboru, ulepszeń dla użytkownika, takich jak precyzyjne rozmieszczanie i zaktualizowane opcje przyciągania, nowego panelu sterowania środowiskiem, edytora map i możliwości swobodnego umieszczania struktur.

Co być może najważniejsze, każdy, kto posiada wersję na PlayStation 4 lub Xbox One wraz z DLC, otrzyma bezpłatnie Cities: Skylines Remastered i DLC (aż do dodatku Airports) na odpowiednią rodzinę konsol. Ci, którzy nie posiadają jeszcze wersji na konsole ostatniej generacji, mogą kupić Cities: Skylines Remastered za 40 USD.

Poniżej możesz zobaczyć bardzo krótką zapowiedź niektórych ulepszeń wprowadzonych przez zespół w tej nowej wersji.

Cities: Skylines Remastered pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X/S 15 lutego. Zremasterowane wersje DLC będą dostępne w nadchodzących miesiącach. Aby uzyskać więcej informacji na temat Cities: Skylines, przeczytaj naszą recenzję wersji na PC z 2015 r. tutaj i wersję na konsole z 2017 r. tutaj. Możesz także przeczytać nasz wywiad z CEO Colossal Order z 2021 roku na temat trwałego sukcesu Cities: Skylines tutaj.Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/02/08/cities-skylines-gets-remastered-for-ps5-and-xbox-series-xs-next-week