Cities: Skylines staje się międzynarodowe dzięki zawartości inspirowanej miejscami z całego świataThe Miasta: Linie horyzontu World Tour zaczyna się dzisiaj od wydania dwóch pakietów Content Creator Pack inspirowanych różnymi regionami świata, dwóch stacji radiowych i bezpłatnej aktualizacji dla wszystkich graczy.


Cities: Skylines (Xbox One Edition oraz Edycja Windowsa 10) daje możliwość stworzenia i zarządzania miastem swoich marzeń. Dziś jeszcze bardziej eksplorujemy tę koncepcję, czerpiąc inspiracje z różnych części świata, zaczynając od Miasta: Linie horyzontu Światowa trasa! Dzisiejsi gracze mogą dodawać wysokie wieżowce i kultową koreańską architekturę za pomocą Drapacze chmur oraz Serce Korei Pakiety twórców treści. Nie możesz odbyć niezapomnianej podróży bez świetnej ścieżki dźwiękowej, więc gracze mogą skorzystać ze stacji radiowych K-Pop i Downtown Beat z lat 80., aby zainspirować ich do planowania urbanistycznego.

Kiedy zaczęliśmy pracować nad zimowym planem zawartości dla Miasta: Linie horyzontu, postawiliśmy sobie wyzwanie, aby do końca roku udostępnić 10 elementów zawartości, w tym pakiety Content Creator Pack, stacje radiowe i bezpłatne aktualizacje. To sprowadziło nas z powrotem do deski kreślarskiej, aby przedyskutować, co sprawiło, że pokochaliśmy naszą grę. Połączyliśmy się również z naszą społecznością i twórcami treści, aby opracować treści, które podkreślają jeden z kluczowych filarów Miasta: Linie horyzontu — kreatywność.

W ten sposób wymyśliliśmy „World Tour”, serię aktualizacji i wydań zawartości reprezentujących różne regiony świata. Dzięki tej inicjatywie zapraszamy jeszcze więcej Miasta: Linie horyzontu fanów z całego świata. Uwielbiamy prezentować wiele miejsc i regionów oraz celebrować naszą wspólną pasję do budowania miast. Nasza światowa trasa zaczyna się dzisiaj od Drapacze chmur, Serce Koreii nie tylko, i będzie kontynuowana w 2023 roku. Daj nam znać, które części świata powinniśmy zwiedzić w następnej kolejności!

Nie publikujemy tylko płatnych treści; zaplanowaliśmy również serię bezpłatnych aktualizacji i poprawek, które sprawiają, że Miasta: Linie horyzontu bardziej stabilny i dodaj zawartość do poprzednich rozszerzeń. Dodatkowo wdrożyliśmy serię testów beta z udziałem naszej społeczności. Będziemy wspólnie sprawdzać przyszłe rozszerzenia i dzięki waszym opiniom będziemy ciężko pracować, aby zapewnić wam najlepszą zawartość Miasta: Linie horyzontu.

Zrzut ekranu z dodatku Skyscrapers Content Creator Pack, którego premiera odbyła się dzisiaj

Kolejna noga tzw Miasta: Linie horyzontu World Tour odbędzie się 13 grudnia, kiedy wydamy mini-dodatek Colossal Order Dzielnice finansowe, Pakiet map 2 Pakiet twórcy zawartości z różnymi biomami i stacją radiową. Aby być na bieżąco z World Tour i wieloma innymi atrakcjami, śledź nas na Twitterze pod adresem @CitiesSkylines.

To świetny czas, aby zostać budowniczym miasta!

Cities: Skylines — pakiet World Tour

Cities: Skylines – pakiet World Tour

Paradoks Interaktywny

11,99 USD

Zainspiruj się różnymi regionami świata dzięki Cities: Skylines „World Tour”. Ten pakiet zawiera dwa pakiety twórców treści i dwie stacje radiowe. Szczegóły: Heart of Korea Rozbuduj swoje miasto dzięki Heart of Korea, świeżemu, inspirowanemu Koreą Południową pakietowi Content Creator Pack autorstwa Content Creator Elvis. Odkrywaj nowe pejzaże miejskie i zainspiruj się 60 nowymi zasobami, w tym budynkami usługowymi, budynkami z możliwością rozbudowy, które rozwijają się wraz z rozwojem twojego obszaru, oraz 8 nowymi unikalnymi budynkami. Heart of Korea zawiera 60 obiektów, w tym: 29 budynków mieszkalnych o małej gęstości z możliwością rozbudowy 17 budynków komercyjnych o dużej gęstości z możliwością rozbudowy 6 budynków usługowych 8 unikalnych budynków Stacja K-Pop Wejdź w rytm muzyki K-pop! Prosto z Korei Południowej stacja K-Pop przybywa, aby ożywić Twoje umiejętności zarządzania miastem. K-Pop Station zawiera 16 piosenek na ponad 45 minut muzyki! Drapacze chmur Jedyna droga wiedzie w górę! Dotknij nieba dzięki pakietowi kreatora treści „Wieżowce” firmy Feindbold. Ciesz się 24 wyjątkowymi drapaczami chmur i wysokościowcami oraz ich 20 wariantami inspirowanymi kultowymi budynkami z całego świata. Skyscrapers Content Creator Pack Kluczowe cechy: Ameryka Północna: Cztery budynki sięgające ponad 200 m, inspirowane kultowymi budowlami z końca XX wieku. Europa: Dziesięć drapaczy chmur z krajów na całym kontynencie, w tym z Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Polski. Azja: Cztery budynki wzorowane na nowoczesnych konstrukcjach z Japonii, Singapuru i Tajwanu. Australia: Dwa drapacze chmur sięgające ponad 250 m inspirowane charakterystycznymi budynkami z Sydney. Afryka: Dwa budynki o wysokości ponad 200 m wzorowane na południowoafrykańskich konstrukcjach z końca XX wieku. Ameryka Południowa: Dwa drapacze chmur inspirowane wieżowcami w Brazylii i Argentynie Stacja radiowa Downtown Beat z lat 80. Czujesz, jak asfalt topnieje pod stopami? Utknąłeś w korku? A co powiesz na wsiadanie do ciasnego pociągu? Oddychaj nowoczesnym miastem! Załóż słuchawki i zasznuruj wrotki, słuchając radia Downtown Beat z lat 80.

Cities: Skylines — edycja Xbox One

Xbox Live

Cities: Skylines — edycja Xbox One

Paradoks Interaktywny


2002


39,99 $

31,99 USD

Ulepszony Xbox One X

Xbox Game Pass

Cities: Skylines — Xbox One Edition daje ci kontrolę nad rozwijającym się miastem — od przełomowych pierwszych ulic po stale zmieniające się potrzeby tysięcy mieszkańców. Projektuj, buduj i zarządzaj miastem swoich marzeń, od usług publicznych po politykę obywatelską, i rzuć sobie wyzwanie, aby przekształcić się z prostego miasta w tętniące życiem centrum metropolii. Cities: Skylines to wielokrotnie nagradzana, najlepiej sprzedająca się gra menedżerska, teraz dostępna na konsolę Xbox One z całą solidną rozgrywką symulującą miasto i wyjątkowym urokiem towarzyszącym przejażdżce. Xbox One Edition zawiera grę podstawową i popularne rozszerzenie After Dark, pozwalające graczom planować i projektować nocne życie i atrakcje turystyczne ich miast. Główne cechy: Zbuduj miasto swoich marzeń: planuj sieci drogowe, linie autobusowe i parki. Wprowadź pełną smogu rewolucję przemysłową lub stwórz spokojne, plażowe miasteczko, idealne dla turystów, zasilane energią odnawialną. Zapewnij swoim obywatelom edukację, opiekę zdrowotną i bezpieczeństwo. Zbuduj go po swojemu! Wielopoziomowa i wymagająca symulacja: Grając jako burmistrz swojego miasta, będziesz musiał zrównoważyć podstawowe wymagania, takie jak edukacja, woda, elektryczność, policja, straż pożarna, opieka zdrowotna i wiele innych, wraz z ekonomią Twojego miasta. Mieszkańcy twojego miasta reagują płynnie, dzięki czemu jesteś na bieżąco z ciągle zmieniającymi się wymaganiami. Rozległa symulacja ruchu lokalnego: zarządzanie ruchem ulicznym i potrzebami mieszkańców w zakresie pracy i zabawy będzie wymagało użycia kilku interaktywnych systemów transportowych — staraj się planować drogi obok autobusów, pociągów, metra i wielu innych. Dzielnice i zasady: bądź kimś więcej niż tylko kolejnym urzędnikiem ratusza! Stwórz strefę śródmiejską wolną od samochodów, przydziel bezpłatny transport publiczny do swojego nabrzeża lub zakaż zwierzętom na przedmieściach. Wyznacz części swojego miasta jako dzielnice, aby ustanowić politykę na poziomie lokalnym i nadać różnym częściom miasta ich własną osobowość. Zawiera After Dark: Zobacz, jak Twoje miasto nocą zmienia się w zupełnie inne miejsce: cykl dnia i nocy sprawi, że Twoi obywatele będą szukać miejsc do odpoczynku po pracy. Dodaj nowe zasady i strefy, aby stworzyć popularne hotspoty i zapewnić wystarczającą liczbę taksówek i pociągów, aby dostać się do iz klubów!

Cities: Skylines — Windows 10 Edition

Xbox Live

Cities: Skylines — Windows 10 Edition

Paradoks Interaktywny

Cities: Skylines — Windows 10 Edition daje ci kontrolę nad rozwijającym się miastem — od przełomowych pierwszych ulic po stale zmieniające się potrzeby tysięcy mieszkańców. Projektuj, buduj i zarządzaj miastem swoich marzeń, od usług publicznych po politykę obywatelską, i rzuć sobie wyzwanie, aby przekształcić się z prostego miasta w tętniące życiem centrum metropolii. Cities: Skylines to wielokrotnie nagradzana, najlepiej sprzedająca się gra menedżerska, teraz dostępna dla systemu Windows 10 z całą solidną rozgrywką symulującą miasto i wyjątkowym urokiem podczas jazdy. Windows 10 Edition zawiera grę podstawową i popularne rozszerzenie After Dark, pozwalające graczom planować i projektować nocne życie i atrakcje turystyczne ich miast. Główne cechy: – Zbuduj miasto swoich marzeń: planuj sieci drogowe, linie autobusowe i parki. Wprowadź pełną smogu rewolucję przemysłową lub stwórz spokojne, plażowe miasteczko, idealne dla turystów, zasilane energią odnawialną. Zapewnij swoim obywatelom edukację, opiekę zdrowotną i bezpieczeństwo. Zbuduj go po swojemu! – Wielopoziomowa i wymagająca symulacja: Grając jako burmistrz swojego miasta, będziesz musiał zrównoważyć podstawowe wymagania, takie jak edukacja, woda, elektryczność, policja, straż pożarna, opieka zdrowotna i wiele innych, wraz z ekonomią Twojego miasta. Mieszkańcy twojego miasta reagują płynnie, dzięki czemu jesteś na bieżąco z ciągle zmieniającymi się wymaganiami. – Rozległa symulacja ruchu lokalnego: Zarządzanie ruchem ulicznym i potrzebami mieszkańców w zakresie pracy i zabawy będzie wymagało użycia kilku interaktywnych systemów transportowych – staraj się planować drogi obok autobusów, pociągów, metra i wielu innych. – Dzielnice i zasady: bądź kimś więcej niż tylko kolejnym urzędnikiem ratusza! Stwórz strefę śródmiejską wolną od samochodów, przydziel bezpłatny transport publiczny do swojego nabrzeża lub zakaż zwierzętom na przedmieściach. Wyznacz części swojego miasta jako dzielnice, aby ustanowić politykę na poziomie lokalnym i nadać różnym częściom miasta ich własną osobowość. – Zawiera After Dark: Zobacz, jak Twoje miasto zmienia się nocą w zupełnie inne miejsce: cykl dnia i nocy sprawi, że Twoi obywatele będą szukać miejsc do odpoczynku po pracy. Dodaj nowe zasady i strefy, aby stworzyć popularne hotspoty i zapewnić wystarczającą liczbę taksówek i pociągów, aby dostać się do iz klubów!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/15/cities-skylines-goes-international/