Cities: Skylines Remastered ujawnione na PS5 i Xbox Series X|SNa nowo ogłoszone Cities: Skylines Remastered nie trzeba będzie długo czekać. Firma Paradox Interactive ujawniła, że ​​zaktualizowana gra pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X|S 15 lutego w cenie 40 USD. Będzie to również bezpłatna aktualizacja dla osób, które posiadają już tytuł na PS4 i Xbox One.

Cities: Skylines Remastered będzie zawierać 25 kafelków do zbudowania, co według Paradoxu jest o 16 więcej niż możliwe w systemach ostatniej generacji. Inne funkcje dostępne w tej nowej wersji gry obejmują ulepszenia wizualne, narzędzie szybkiego wyboru, kontrolę środowiska i edytor map.

Opracowane przez Colossal Order, Cities: Skylines miało pierwotnie swoją premierę w 2015 roku na PC. Gra symulacyjna ostatecznie pojawiła się na PS4 i Xbox One w 2017 roku, a następnie w edycji Nintendo Switch w 2018 roku.

Dla posiadaczy Xbox Series X|S Cities: Skylines Remastered będzie również częścią pierwszej fali tytułów Xbox Game Pass na luty. Gra w zarządzanie będzie dostępna również w chmurze dla usługi subskrypcji.

Zremasterowane edycje DLC będą dostępne w nadchodzących miesiącach, według Paradox. Obecni posiadacze dodatków otrzymają nowe wersje za darmo aż do rozszerzenia Airports.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź recenzję GameSpot Cities: Skylines.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/cities-skylines-remastered-revealed-for-ps5-and-xbox-series-x-s/1100-6511317/?ftag=CAD-01-10abi2f