Cities: Skylines 2 zapowiedziano i uruchomiono jeszcze w tym rokuW ramach dzisiejszej bonanzy, Paradox Interactive oficjalnie zaprezentował długo oczekiwaną kontynuację city buildera Cities: Skylines 2, która pojawi się na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5 „jeszcze w tym roku”.

Cities: Skylines 2 jest opracowywane przez Colossal Order i obiecuje „rewolucyjne” podejście do uznanej pierwowzoru studia z 2015 roku, dając graczom narzędzia do „budowy dowolnego rodzaju miasta, jakie tylko sobie wyobrazą, i śledzenia jego rozwoju od skromnej wioski do tętniącej życiem metropolii” „.

W jaki sposób Cities: Skylines 2 będzie się różnić od swojego poprzednika bardziej szczegółowo, poza błyszczącą nową fasadą, jest obecnie niejasne, ale Paradox twierdzi, że gra – którą nazywa „najbardziej otwartą piaskownicą do budowania miast na świecie” – będzie umożliwiają graczom „tworzenie i utrzymywanie miast, które ożywają jak nigdy dotąd”.

Cities: Skylines 2 zwiastun zapowiadający.

W tym celu mówi się o „w pełni zrealizowanych systemach transportowych i ekonomicznych” wraz z „mnóstwem opcji konstrukcyjnych i dostosowywania”. Ponadto Colossal Order ma nadzieję pomóc umocnić długowieczność Cities: Skylines 2 od samego początku, obiecując „zaawansowane możliwości modowania”.

Dzisiejszemu ogłoszeniu towarzyszy krótki zwiastun, ale spodziewaj się znacznie więcej informacji przed wydaniem Cities: Skylines 2 na Xbox Series X / S, PC, Game Pass i PS5 jeszcze w tym roku.

Źródło : https://www.eurogamer.net/cities-skylines-2-announced-and-launching-later-this-year