Cities: Skylines 2: Wersja beta modowania rozpoczyna się 25 marca wraz z Beach Properties

Fani gier symulacyjnych miast z przyjemnością dowiedzą się, że pierwszy etap długo oczekiwanej obsługi modów w grze Cities: Skylines 2 zostanie uruchomiony 25 marca wraz z pierwszym pakietem przedmiotów po premierze, zatytułowanym Beach Properties.

Modowanie w Cities: Skylines 2

Studio Colossal Order, odpowiedzialne za tę grę o zarządzaniu budową miasta, napotkało pewne trudności podczas wypuszczania kontynuacji w październiku 2023 roku na PC za pośrednictwem Steam. Przy początkowo mieszanym przyjęciu, ostatnie recenzje użytkowników Steam zmieniły się w przeważnie negatywną opinię, podczas gdy pierwsza gra Cities Skylines ma obecnie więcej graczy niż jej kontynuacja.

Ruszył pierwszy etap wsparcia modów

Prawie sześć miesięcy po pierwszej premierze wreszcie zbliża się pierwszy etap wsparcia modowego do Cities: Skylines 2. Gracze będą wtedy mogli budować, udostępniać i bawić się modami za pośrednictwem prostego interfejsu w grze. Postępuj zgodnie ze szczegółami, zgodnie z Colossal Order:

 • Od 25 marca gracze będą mogli uzyskać dostęp do modów poprzez wersję beta modów Cities: Skylines 2.
 • Edytor w grze będzie dostępny po premierze, umożliwiając graczom tworzenie lub wdrażanie modyfikacji map lub kodu.
 • Korzystając z platformy Paradox Mods, zintegrowanej z grą Cities: Skylines 2, w kreacje można grać lokalnie i udostępniać je globalnie.
 • Dodatkowa zawartość i DLC

  Oprócz obsługi modów, dodatek DLC Beach Properties będzie dostępny na PC za 9,99 USD lub jako opcja z przepustką Waterfronts Expansion Pass lub Cities: Skylines 2 Ultimate Edition. Pakiet ten będzie także zawierał nową stację radiową w grze, Deluxe Relax Stacja, która ukaże się 25 marca z nowym prowadzącym i pełną godziną nowej muzyki.

  Za 4,99 USD lub w ramach karnetu Waterfronts Expansion Pass lub Ultimate Edition, Deluxe Relax Station zapewnia graczom nowy, relaksujący krajobraz dźwiękowy. Warto zaznaczyć, że wersja konsolowa nie ma jeszcze planowanej daty premiery.

  Dzięki tym nowym funkcjom i obsłudze modów gracze Cities: Skylines 2 mogą teraz przygotować się na nowe wrażenia z gry i uwolnić swoją kreatywność, aby zbudować miasto swoich marzeń. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji na temat gry!

  Źródło: www.ign.com