Circa Infinity, oszałamiająca okrągła platformówka, jest trudna, ale satysfakcjonująca


Streszczenie

  • Wejdź do świata niekończącego się koła z mnóstwem wyzwań
  • Ciesz się hipnotyczną grafiką – minimalistyczny, niepowtarzalny i psychodeliczny styl graficzny
  • Circa Infinity to hipnotyzująca gra platformowa, która topi Twój mózg!

Dziś z radością witamy wszystkich graczy Xbox w szalonym świecie niekończącego się kręgu! Około nieskończoności, najbardziej oszałamiająca okrągła platformówka, w jaką kiedykolwiek grałeś, stworzona przez Kenny’ego Suna, jest już dostępna na Xbox One, Xbox Series S|X!

Zakochałem się w Około nieskończoności od pierwszego wejrzenia. Dzięki tej grze czuję to, co czułem przy pierwszej produkcji RedDeerGames – Cyber ​​Protocol. Często powtarzam te same poziomy, ale ostatecznie satysfakcja jest ogromna.

Trudne, ale satysfakcjonujące

Kiedy pracowaliśmy nad Protokół cybernetyczny, zespół dołożył wszelkich starań, aby każdy ze 100 poziomów stał się nowym, oryginalnym wyzwaniem, nie tylko z różnymi konfiguracjami, ale także z nowymi pułapkami o różnej mechanice, które można wykorzystać na różne sposoby. Plan był taki, że za każdym razem, gdy przechodzisz przez etap, angażujesz się tak samo, jak za pierwszym razem. A Kenny Sun zrobił dokładnie to samo z Około nieskończoności. Gra momentami jest brutalna dla gracza, ale na pewno nie jest nudna.

Ta fascynująca gra sprawi, że będziesz się ekscytować od pierwszej sekundy do ostatniej. Szalone efekty wizualne i napompowana ścieżka dźwiękowa podkręcą i tak już intensywną rozgrywkę. Około nieskończoności jest jak teledysk na żywo z energiczną akcją i psychodeliczną grafiką.

Hipnotyczna akcja zręcznościowa

Jak to działa? W tym zwariowanym świecie stworzonym w umyśle Kenny’ego Sun będziesz prześlizgiwać się przez szereg okrągłych warstw, aby dotrzeć do sedna każdego poziomu. Niebezpieczne potwory żyjące w kółko będą próbowały cię złapać, więc lepiej wyreguluj ostrożnie skoki, aby dostać się na wyższy poziom. W miarę zagłębiania się w grę akcja staje się szybsza i trudniejsza!

Jeśli szukasz prawdziwie hardkorowego doświadczenia, to Około nieskończoności byłby idealnym wyborem! Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia zwiastuna, aby jeszcze bardziej przekonać się, że jest to gra, której szukasz.

Więcej informacji na temat Około nieskończoności Śledź nas na Świergot!

Około nieskończoności

Xbox Live

Około nieskończoności

RedDeerGames


12,99 zł

10,39 zł

Dotrzyj do rdzenia każdego poziomu, prześlizgując się przez szereg okrągłych warstw. Uważnie mierz czas skoków, aby uniknąć stworzeń znajdujących się w kręgach i dotrzeć do następnej warstwy. Im głębiej schodzisz, akcja staje się szybsza i trudniejsza! Czy możesz nadążyć? Czeka na Ciebie 50 etapów oszałamiającej akcji, z 5 bossami, którzy sprawdzą Twoje nerwy. Możesz także sprawdzić się w trybie speedrun. Hipnotyczna grafika i napompowana ścieżka dźwiękowa podkręcą i tak już intensywną rozgrywkę. Pomyśl o Circa infinity jak o teledysku na żywo, z wymagającą akcją i psychodeliczną grafiką!

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/11/05/circa-infinity-a-mind-blowing-circular-platformer-is-tough-but-satisfying/