Ciesz się życiem, Forza Horizon 5 i nie tylko w ruchu dzięki Xbox Cloud Gaming dla nowego Razer Edge


Nowa przenośna konsola Razer pozwoli Ci grać w gry Xbox Game Pass Ultimate w podróży, a już dziś możesz złożyć zamówienie w przedsprzedaży.

Premiera 26 stycznia, będziesz mógł grać Forza Horizon 5, Ocaleni wampirzyi setki innych gier w podróży dzięki Xbox Cloud Gaming na zupełnie nowym przenośnym urządzeniu do gier Razer Edge 5G, dostępnym w przedsprzedaży już dziś.

Xbox Cloud Gaming (Beta) z Xbox Game Pass Ultimate umieszcza Twoje gry bezpośrednio na urządzeniach, które są dla Ciebie najwygodniejsze. Słyszeliśmy fantastyczne historie od społeczności graczy na temat grania Microsoft Flight Simulator bezpośrednio przez Smart TV, jeśli nie masz konsoli, lub dołącz do znajomych Starsze Zwoje Online na tablecie. Ponieważ nie możemy się doczekać, aby udostępnić więcej gier na jeszcze większej liczbie urządzeń, cieszymy się, że możemy współpracować z Razer, aby wprowadzić Xbox Cloud Gaming na najnowszą konsolę przenośną.

Jako pierwsza konsola przenośna dedykowana 5G, Razer Edge umożliwia dostęp do konsoli Xbox w podróży bardziej płynnie niż kiedykolwiek.

Jako pierwsza konsola przenośna dedykowana 5G, Razer Edge umożliwia dostęp do konsoli Xbox w podróży bardziej płynnie niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy jesteś z dala od konsoli i chcesz ją zachować Uziemiony kampania trwa lub nurkuje Wysoki poziom życia po raz pierwszy w kawiarni Razer Edge umożliwia granie w to, co chcesz i kiedy chcesz.

Dzięki członkostwu Xbox Game Pass Ultimate możesz grać w setki gier na różnych urządzeniach za pośrednictwem usługi Xbox Cloud Gaming, w tym tytuły od Xbox Game Studios i Bethesda w dniu ich premiery, a także wielkie hity i ulubione gry niezależne od naszych partnerów. Dzięki Xbox Cloud Gaming możesz także grać w Fortnite przez chmurę za darmo, nie jest wymagane członkostwo Xbox Game Pass.

Osoby obecne na targach CES mogą skorzystać z Razer Edge na stoisku Razer lub w Microsoft Experience Center. Osoby zainteresowane zakupem Razer Edge mogą to zrobić tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Xbox Cloud Gaming, odwiedź stronę xbox.com/cloudgaming.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/05/razer-edge-pre-order-xbox-cloud-gaming/