Ciesz się programem Microsoft Visual Studio Pro 2022 na całe życie za jedyne 36 USD!

Microsoft Visual Studio Professional 2022: szansa, której nie można przegapić

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tworzeniu własnych aplikacji mobilnych, stron internetowych lub oprogramowania komputerowego, warto przyjrzeć się ograniczonej ofercie StackCommerce dotyczącej Microsoft Visual Studio Professional 2022. Do 10 marca możesz otrzymać dożywotnią licencję za jedyne 36 USD, korzystając z kodu promocyjnego ENJOY20. Licencja ma cenę detaliczną wynoszącą 500 USD lub miesięczny koszt członkostwa wynoszący 45 USD; Nie trzeba dodawać, że jeśli interesuje Cię profesjonalna wersja Visual Studio, decydując się na tę ofertę, zaoszczędzisz dużo pieniędzy.

Funkcje Microsoft Visual Studio 2022 Professional

Microsoft Visual Studio 2022 to 64-bitowe IDE (zintegrowane środowisko programistyczne) używane do tworzenia aplikacji, stron internetowych i nie tylko. Obsługuje wiele języków programowania i platform, w tym C#, C++, .NET, Node.js, JavaScript/TypeScript i Python. Wersja Professional oferuje także więcej funkcji i rozszerzoną licencję w porównaniu z bezpłatną wersją Visual Studio Community.

Zalety wersji Professional

O ile bezpłatna wersja Community przeznaczona jest dla uczniów, nauczycieli pracujących nad projektami edukacyjnymi oraz małych organizacji pozarządowych tworzących aplikacje typu open source, o tyle Microsoft Visual Studio 2022 Professional jest licencjonowany dla osób fizycznych i organizacji korporacyjnych realizujących projekty komercyjne, a nie open source, co czyni go idealnym wyborem dla niezależnych programistów poszukujących solidnego środowiska programistycznego.

Kupując Microsoft Visual Studio 2022 Professional w ramach tej umowy StackCommerce, otrzymasz dożywotni dostęp do oprogramowania, w tym do wszystkich przyszłych aktualizacji. Po zakupie otrzymasz kod produktu, który należy zweryfikować w ciągu 30 dni od zakupu. StackCommerce oferuje również pełny zwrot pieniędzy za niewykorzystane klucze zwrócone w ciągu 30 dni.

Źródło: www.gamespot.com