Chwyć kontroler Xbox już za 39 USD już terazKontrolery Xbox są obecnie w sprzedaży w różnych sklepach internetowych, a niektóre modele są tańsze nawet o 30%.

Począwszy od Walmart, możesz uzyskać standard Kontroler Xbox Carbon Black za jedyne 39 USD (zwykle 60 USD), podczas gdy Model Robot White kosztuje 44 USD (od 60 USD). Dostępnych jest również kilka innych opcji kolorów i wzorów, takich jak ten Wersja Electric Volt za 49 USD (zwykle 65 USD) i Wzór Mineral Camo za 54 USD (spadek z 64 USD). Niektóre modele kwalifikują się do odbioru tego samego dnia lub dostawy lokalnej, podczas gdy pozostałe są dostępne ze standardową 3-dniową wysyłką Walmart.

Jeśli nie możesz znaleźć koloru lub stylu, który chcesz od Walmart, Amazon ma również w sprzedaży kilka kontrolerów Xbox. Możesz dostać Opcja Robot White za 44 USD (zwykle 60 USD) i Głęboki róż, szok niebieski, Lub Kolory woltów elektrycznych za 49 USD za sztukę (zwykle 65 USD). Biały model tzw Kontroler Xbox Elite Core Series 2 jest również w sprzedaży w Amazon za 110 USD (spadek ze 130 USD) i kwalifikuje się do nocnej wysyłki Amazon Prime.

Niezależnie od tego, czy kupujesz w Walmart, czy Amazon, są to jedne z najniższych cen, jakie widzieliśmy dla tych opcji kolorystycznych w ciągu ostatnich kilku tygodni, więc jest to idealny czas na rozszerzenie floty gamepadów Xbox o nowe kolory lub uaktualnienie do serii Elite 2 kontroler rdzeniowy.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/grab-an-xbox-controller-for-as-low-as-39-right-now/1100-6512264/?ftag=CAD-01-10abi2f