Chroń Hope i rzuć wyzwanie Autotonom w dodatku Robots & Guardians do Stranded: Alien Dawn.

Odkryj zupełnie nową fabułę Stranded: Alien Dawn: Robots & Guardians! Uwolnij Hope, pierwszego świadomego androida, i chroń ją przed bezlitosnymi atakami bezlitosnego konsorcjum produkcyjnego. W tym artykule ujawniamy najlepsze wskazówki i strategie, które pozwolą pomyślnie ukończyć misję obrony Hope przed falami uzbrojonych robotów. Od zbierania broni i obrony po ulepszanie swojej bazy – tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby się tam dostać.

Free Hope, pierwszy świadomy android

W nowym scenariuszu Stranded: Alien Dawn Twoim zadaniem będzie uwolnienie Hope, pierwszego czującego androida, zanim znajdziesz schronienie na niezbadanej obcej planecie zwanej Outer Worlds. Twoim celem będzie obrona Hope przed atakami konsorcjum produkcyjnego mającego na celu jej zniszczenie. Aby to zrobić, będziesz musiał stworzyć i ulepszyć swoją bazę i obronę, korzystając z nowych, potężnych technologii. To wyposażenie pozwoli ci chronić Hope na tyle długo, aby osiągnęła pełną świadomość.

Chroń Nadzieję za wszelką cenę

Jednym z pierwszych kroków do powodzenia misji będzie zebranie broni i zasobów z okolicy. Im wcześniej wzmocnisz swoją obronę w grze, tym lepiej będziesz przygotowany na ataki uzbrojonych robotów. Rzeczywiście, z każdą falą ataku te roboty będą coraz lepiej wyposażone. Dlatego ważne jest, aby od samego początku wzmocnić swoją obronę i rozstawić pułapki, traktując priorytetowo poszukiwanie wieżyczek, aby zapewnić skuteczną ochronę.

Przygotuj się do walki

Ostrożnie wybieraj członków swojej drużyny, aby mieć dobrych wojowników, którzy potrafią zaskoczyć atakujących lub zwabić ich w pułapki. Dodatkowo nie wahaj się używać granatów EMP do ich neutralizacji. Upewnij się także, że masz wystarczającą ilość lekarstw, aby wyleczyć obrażenia zadane przez broń laserową robotów. Wydajna produkcja tych leków będzie niezbędna, aby zapewnić przetrwanie Twojego zespołu.

Zautomatyzuj swoje zadania za pomocą robotów

Zoptymalizuj swoją bazę, wykorzystując technologię botów usługowych, dzięki czemu możesz skupić się na obronie Hope i znalezieniu rozwiązań, które pomogą Ci osiągnąć postęp w swojej misji. Ponadto będziesz mógł zautomatyzować niektóre zadania za pomocą robotów zbierających i opiekunów, uwalniając czas na strategiczne działania. Łącząc wszystkie te funkcje, będziesz w stanie zbudować silną obronę, zapewniając jednocześnie dobre samopoczucie swojej drużyny ocalałych.

Ciesz się pełnym doświadczeniem Stranded: Alien Dawn

Pakiet DLC The Stranded: Alien Dawn – Robots & Guardians jest już dostępny na Xbox One i Xbox Series X|S. W tym rozszerzeniu będziesz musiał chronić Hope przed nieustannymi atakami uzbrojonych robotów podczas eksploracji obcego świata pełnego wyzwań do pokonania. Dzięki nowym technologiom i zapierającym dech w piersiach sceneriom, to doświadczenie zanurzy Cię w sercu epickiej i nieprzewidywalnej przygody. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie?

Źródło: news.xbox.com