CES 2024: Odkryj nową wydajność komputerów do gier z systemem Windows 11

Zobacz niesamowite komputery do gier z systemem Windows 11 zaprezentowane na targach CES 2024

Coroczna konferencja CES Electronics jest zawsze okazją dla entuzjastów technologii do odkrycia nadchodzących nowości sprzętowych, a jeśli chodzi o gry wideo będące liderem innowacji technologicznych, zaprezentowanie automatów do gier z systemem Windows 11 na targach CES 2024 nie rozczarowuje. Microsoft i nasi partnerzy przodują w łączeniu tradycyjnej mocy z postępami w sztucznej inteligencji. Odkryj tutaj wybór nowej generacji komputerów do gier, które z pewnością zapewnią Ci wrażenia z gry dostosowane do przyszłości na PC.

Acera

Producent Acer ogłosił zupełnie nowy Predator Helios 18, laptop do gier wyposażony w nowe procesory graficzne Nvidia GeForce RTX z serii 40 wyposażone w technologię DLSS 3.5 i technologię Nvidia Advanced Optimus, oferującą zwiększoną wydajność i możliwości graficzne obsługiwane przez sztuczną inteligencję. Gracze poszukujący przewagi konkurencyjnej docenią technologię MagKey 3.0 i kompatybilność z Wi-Fi 7, zapewniającą błyskawiczne prędkości sieci. Zaawansowane rozwiązania termiczne firmy Acer zapewniają, że urządzenia i komponenty wewnętrzne pozostają chłodne, zachowując jednocześnie pełną moc.

Asusa ROG-a

Marka Asus ROG wprowadziła na rynek nowy ROG Zephyrus G16, jeden z pierwszych laptopów gamingowych Republic of Gaming wyposażony w wyświetlacz OLED Nebula. Jest cieńszy i lżejszy niż kiedykolwiek wcześniej, oferuje konfigurowalne wzorce oświetlenia, także klawiaturę Aura Sync, wyjątkowo duży touchpad i baterię o pojemności 90 Wh. Do zestawu dołączona jest także trzymiesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate.

Dell

Marka Dell przeprojektowała swój laptop m16 R2, aby zoptymalizować wydajność, elastyczność i przenośność. 16-calowy notebook do gier jest wyposażony w nowe, bardziej wydajne rozwiązanie termiczne i tryb ukryty, który pozwala komputerowi wtopić się w otoczenie. Do zestawu dołączona jest także miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate zapewniająca dostęp do setek wysokiej jakości gier na komputery PC, konsole i w chmurze.

HP

Gracze poszukujący wszechstronnych maszyn, które poradzą sobie z grami AAA na wysokim poziomie, a także wymagającymi wizualnie zadaniami kreatywnymi, mogą zainteresować się laptopami gamingowymi Omen Transcend 14 i Omen Transcend 16 z systemem Windows 11. Wersje 14 i 16-calowe modele oferują do Ulepszony ekran OLED IMAX 2,8K 120 Hz VRR i ekran OLED do 4K 240 Hz.

Lenovo

Seria laptopów Lenovo Legion została stworzona z myślą o grach z najnowszymi procesorami Intel Core 14. generacji i9 i kartą graficzną Nvidia GeForce RTX 4070. Rozwiązanie Hyper Thermal firmy Lenovo Legion pomaga zwiększyć liczbę klatek na sekundę, zachowując jednocześnie niską temperaturę komponentów wewnętrznych.

MSI

MSI wprowadziło na rynek swoje przenośne urządzenie Claw, wyposażone w procesory Intel Core Ultra i technologię Intel XeSS, która znacząco poprawia liczbę klatek na sekundę w tytułach AAA. Firma zaprezentowała także serię 18-calowych laptopów do gier, w tym Titan 18 HX, zaprojektowanych do jednoczesnego ładowania o mocy 270 W.

Razera

Nowa linia laptopów do gier Razer Blade z systemem Microsoft Windows 11 obejmuje Razer Blade 16 wyposażony w procesor Intel Core i9 i kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 4090. Ta nowa generacja zapewnia zwiększoną wydajność, aby sprostać najbardziej wymagającym grom i kreatywnym zadaniom.

Źródło: news.xbox.com