CES 2023: Nowe urządzenia do gier dla komputerów PC z systemem Windows od naszych najlepszych partnerów


Targi CES zawsze przynoszą ekscytujące nowości sprzętowe, a już nigdy więcej, jeśli chodzi o urządzenia do gier. Targi CES 2023 nie są wyjątkiem, prezentując wczesne spojrzenie na przenośne, ale wydajne laptopy, potężne domowe zestawy, przyszłościowe chipy AI i nie tylko. Mając to na uwadze, zebraliśmy próbki nowych komputerów z systemem Windows 11 ogłoszonych na targach CES 2023 od kilku naszych czołowych partnerów.

Każdy z nich jest przeznaczony do obsługi najnowszych, najbardziej wymagających gier, w tym z PC Game Pass. Co więcej, do każdego komputera wymienionego poniżej dołączony jest co najmniej jeden bezpłatny miesiąc subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate*, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć grę, gdy tylko zdobędziesz nowe urządzenie.

Cybermoc

CyberPower jest nowy Pryzmat 360V ma szeroko otwarty przedni i boczny szklany panel, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkie swoje komponenty. Firma wprowadziła również 7cz pokolenie jego Seria laptopów Tracer Edge z opcjonalnym dodatkowym modułem chłodzenia cieczą. Jest wyposażony w 17-calowy wyświetlacz 240 Hz 100% SRGB IPS, procesor Intel Core i9-13900HX 13. generacji, kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4090 oraz w pełni mechaniczną klawiaturę z przełącznikami Cherry.

MSI

Zdjęcie produktu z targów CES 2023

MSI ogłosiła na targach CES 2023 nową linię laptopów i komputerów stacjonarnych, w tym swój flagowy produkt do gier Raider GE78 stworzony dla entuzjastów, osiągający szczyt wydajności i innowacji dzięki najnowszym procesorom graficznym NVIDIA GeForce RTX z serii 40 i procesorom Intel Core HX do 13. generacji. Raider GE78 jest również wyposażony w maksymalnie i9 HX i RTX 4090 z maksymalną łączną mocą CPU-GPU i MUX Design, a także 16- lub 17-calowy wyświetlacz 16:10 QHD+ 240 Hz 100% DCI-P3 z nową matrycą jasny pasek i klawiatura do gier RGB dla poszczególnych klawiszy. MSI zapowiedziało również nowe laptopy z serii Content Creation.

Razer

Zdjęcie produktu z targów CES 2023

Moc łączy się z precyzją i przenośnością dzięki nowemu Razer Blade 16. Zaprojektowany z myślą o przeniesieniu wydajności w nowe miejsca, jest wyposażony w innowacyjny podwójny wyświetlacz 4K mini-LED lub niesamowicie szybką opcję QHD+ 240 Hz.

MOC KUPNA

Zdjęcie produktu z targów CES 2023

Aby rozpocząć rok 2023, MOC KUPNA wprowadzi na rynek nową linię niestandardowych komputerów do gier i tworzenia treści. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej obudowy HYTE Y40, iBUYPOWER wprowadzi zarówno konfigurowane na zamówienie, jak i systemy RDY dla klientów poszukujących gotowych rozwiązań komputerowych wyposażonych w Y40. Creator RDY Y40BG201 będzie wyposażony w nową obudowę typu mid-tower siostrzanej marki iBUYPOWER, HYTE, płytę główną Intel Core i9 13900KF, RTX 4090, Z790, 2 TB M.2 SSD i preinstalowany system Windows 11 dla łatwej konfiguracji.

Acera

Zdjęcie produktu z targów CES 2023

The Drapieżnik Helios 16 oraz Drapieżnik Helios 18 to dwa nowe laptopy do gier z systemem Windows 11 zaprezentowane na targach CES 2023, z nowymi projektami i ulepszonymi parametrami termicznymi. Pochodzą z najnowszymi 13cz Mobilne procesory Intel Core generacji i procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 40, co czyni je najpotężniejszymi jak dotąd laptopami do gier firmy Acer.

ROG

Zdjęcie produktu z targów CES 2023

Firma ROG przeprojektowała ultra-smukły 2023 Zephyrus M16 od podstaw, zachowując cienką i lekką konstrukcję, ale teraz obejmującą ulepszony system chłodzenia z technologią Tri-Fan, która kieruje powietrze z trzech wentylatorów przez precyzyjnie obliczone wycięcia w kierunku radiatora w celu wydajniejszego chłodzenia. Dzięki temu urządzenie może pracować o 25 watów więcej w porównaniu z ubiegłorocznym modelem — zapewniając jeszcze więcej mocy dla procesora Intel Core i9 13900H, karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 4090 do laptopów oraz NVIDIA Advanced Optimus w tej flagowej maszynie do gier.

Obcy

Zdjęcie produktu z targów CES 2023

Najpotężniejszy laptop Alienware, m18, ma 13cz Procesory Intel Core HX generacji, które wykorzystują moc do 65 W (w porównaniu do 45 W poprzedniej generacji), pełny zestaw procesorów graficznych NVIDIA GeForce nowej generacji do laptopów i dwa gniazda DDR5 SO-DIMM z możliwością wymiany przez użytkownika. Ponadto modele AMD Advantage będą wyposażone w procesory AMD Ryzen nowej generacji i karty graficzne Radeon do urządzeń mobilnych.

HP

Zdjęcie produktu z targów CES 2023

The Laptop OMEN 17, najpotężniejszy laptop HP do gier, jest wyposażony w procesor Intel Core i9-13900HX do 13. generacji i najnowszą kartę graficzną NVIDIA GeForce, która wykorzystuje technologię chłodzenia OMEN Tempest Cooling do gier na poziomie komputerów stacjonarnych. Ten komputer jest pierwszym komputerem HP wyposażonym w optyczne klawisze mechaniczne, które są 25 razy szybsze niż tradycyjne klawisze.

Lenovo

Zdjęcie produktu z targów CES 2023

Aby zapewnić graczom przewagę, firma Lenovo opracowała chip AI do laptopów do gier, w tym do swoich Lenovo Legion Pro 7i. Chip wykorzystuje uczenie maszynowe oprogramowania, wdrożone przez Lenovo Vantage, aby pomóc monitorować liczbę klatek na sekundę w grach i dynamicznie dostosowywać się w celu uzyskania najwyższej wydajności wyjściowej.

Dowiedz się więcej o tych i innych nowych komputerach do gier firm Acer, ASUS, Dell, HP i Lenovo, które zostały wyróżnione w tym tygodniu na mikrowitrynie Microsoft CES.

*Xbox Game Pass Ultimate nie jest dostępny we wszystkich regionach. Dowiedz się więcej o obsługiwanych regionach pod adresem https://www.xbox.com/regions.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/05/ces-2023-pc-gaming-round-up-game-pass/